2015-11-23T20:45:00+01:00 Andrzejkowe Disco Party już jutro. Baw się razem z nami! Swoje przeboje zaprezentuje aż 21 topowych zespołów nurtu disco! Wśród nich między innymi Andre, Piękni i Młodzi, Long & Junior, Ivan Komarenko oraz Weekend. 15-lecied https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Andrzejkowe Disco Party już jutro. Baw się razem z nami!


Swoje przeboje zaprezentuje aż 21 topowych zespołów nurtu disco! Wśród nich między innymi Andre, Piękni i Młodzi, Long & Junior, Ivan Komarenko oraz Weekend. 15-leciedziałalności na scenie będzie świętować rodzeństwo Gwiazdowskich czyli grupa ...

Autor: Adam Begier, 23 Listopad 2015  20:45
Źródło zdjęć:
Andrzejkowe Disco Party już jutro. Baw się razem z nami!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Majówkowe nowości w Disco Polo: Trzy Premiery od Mono Studio! Diadem, Blondi oraz Mr. Black Mask
 2. Woners na Stamford Bridge! Tak gwiazdor disco polo realizuje marzenia!
 3. Zespół Massive - gwiazdy polskich wesel rozbijają bank! Zobaczcie to VIDEO!

Swoje przeboje zaprezentuje aż 21 topowych zespołów nurtu disco! Wśród nich między innymi Andre, Piękni i Młodzi, Long & Junior, Ivan Komarenko oraz Weekend. 15-leciedziałalności na scenie będzie świętować rodzeństwo Gwiazdowskich czyli grupa MIG. Na scenie zameldują się gwiazdy disco polo zarówno z najnowszymi przebojami, ale również hitami od lat królującymi na klubowych i domowych imprezach.

 

Wśród 21 wykonawców wystąpią m.in. Andre z utworami „Różowe okulary” i „Prawdziwy maczo”. Fani Małgorzaty Główki, liderki formacji CamaSutra usłyszą „Będę tylko twoja” i „Do nieba bram”. Zespół Defis wykona swój hit „Niespotykany kolor”, a z grupą Musicloft przebój „Euforia”. Na scenie pojawi się również Ivan Komarenko, który zaprezentuje znane już widowni „Sto lat” i najnowsze „Metrem do nieba”, do którego teledysk pnie się górę w rankingach popularności. Chorzowski zespół Long & Junior porwie wszystkich do zabawy dzięki absolutnym hitom „Kolorowa sukienka” i „Tańcz, tańcz, tańcz”. Nie zabraknie również Pięknych i Młodych i ich fenomenalnego „Ona jest taka cudowna”. Z przebojami „Za każdą chwilę z tobą” i „Wypijemy popłyniemy” widzów będzie bawić zespół Weekend.

 

Koncert będzie okazją do świętowania wyjątkowego wydarzenia, jakim jest 15-lecie pracy artystycznej grupy MIG. Z tej okazji zespół zaprezentuje m.in. odjazdowe „Wymarzona” i „Miód malina” czyli absolutny top of the top polskich dyskotek. Gospodarzami Andrzejkowego Disco Party będą Norbi i Magda Modra.

 

Widzowie Disco Polo Music obejrzą koncert już w sobotę 28 listopada o godzinie 20:00. Relację z tego wydarzenia również przeprowadzi portal disco-polo.info.

 

ANDRZEJKOWE DISCO PARTY!! HALA MERA, WARSZAWA, 24.11 (WTOREK) O 18:00

 

Andrzejkowe_Disco_Party_info

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO
 2. Tak brzmi na żywo legendarna grupa disco polo After Party! Nie daj życiu się” na żywo! Ten utwór kocha cała Polska?!
 3. Wielka gratka dla fanów disco polo?! Capitan Folk zaskakuje nowością "Miłość wymarzona"! Posłuchaj jako pierwszy
 4. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
 5. Nie miał sobie równych?! Archiwalne VIDEO z castingu zdradza wszystko! Tak Karol Zawrotniak Defis zdobył sławę!
 6. Power Play prezentuje nowość: "Bestia" - taneczny hit w klimacie lat 90!
 7. Wapniaczka zaskakuje rynek disco polo nowością "Mój Były ale to VIXA"! Utwór stanie się HYMNEM kobiet?!
 8. Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie