2023-07-27T15:30:00+02:00 ALEKSANDRIA: Hymn Restauracji i Przygoda VIP-a - Nowy utwór i teledysk od SOLEO-ńczyków Hymn Restauracji Aleksandria - utwór i teledysk SOLEO-ńczyków. Autorska pizza Kamila, mini fabuła VIP-a w poszukiwaniu jakości. Pozytywne zakończenie i hoj https://disco-polo.info/uploads/news/aleksandria-hymn-restauracji-i-przygoda-vip-a---nowy-utwor-i-teledysk-od-soleo-nczykowjpg.jpg

ALEKSANDRIA: Hymn Restauracji i Przygoda VIP-a - Nowy utwór i teledysk od SOLEO-ńczyków

Autor: Adam Begier , 27 Lipiec 2023  15:30
ALEKSANDRIA: Hymn Restauracji i Przygoda VIP-a - Nowy utwór i teledysk od SOLEO-ńczyków
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Hymn Restauracji Aleksandria - utwór i teledysk SOLEO-ńczyków. Autorska pizza Kamila, mini fabuła VIP-a w poszukiwaniu jakości. Pozytywne zakończenie i hojReklama

  Reklama

  Nowa produkcja SOLEO-ńczyków: utwór i teledysk pt. "ALEKSANDRIA"

  Restauracja Aleksandria w Rybnie może pochwalić się nie tylko wyśmienitą kuchnią, ale również własnym hymnem. Ostatnia piosenka i teledysk zespołu SOLEO-ńczyków, zatytułowane "ALEKSANDRIA", powstały specjalnie dla tego zaprzyjaźnionego lokalu.

  Autentyczny klimat z autorską pizzą Kamila

  W Aleksandrii nie tylko delektuje się wykwintnymi potrawami, ale można również skosztować autorskiej pizzy Kamila. Nazwana na cześć ich największego hitu "SŁODKO SŁODKA", ta wyjątkowa pizza przenosi gości w atmosferę prawdziwej przyjemności kulinarnej.

  Utwór "Aleksandria" został napisany i zaaranżowany przez lidera i wokalistę zespołu SOLEO-ńczyków - Kamila. Piosenka ta ma na celu oddać ducha i atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Melodia i tekst wprowadzają słuchaczy w magię chwili, która czeka na nich po przekroczeniu progu Aleksandrii.

  Teledysk - podróż VIP-a w poszukiwaniu jakości

  Do nakręcenia teledysku do utworu "Aleksandria" zespół zatrudnił profesjonalną firmę Visual Media. Klip ma formę mini fabuły, w której główny bohater, klient VIP, przybywa do restauracji, mając za zadanie zweryfikować jakość usług i potraw. Widzowie są świadkami tej niezwykłej przygody, podczas której bohater doświadcza wyjątkowego podejścia personelu oraz doskonałego smaku serwowanych dań.

  Zakończenie teledysku okazuje się szczęśliwe dla wszystkich stron. Klient VIP, pod wrażeniem doskonałej jakości i obsługi, decyduje się na hojny gest. Zostawia walizkę z pokaźną sumą pieniędzy dla całej ekipy Aleksandrii. Ta nieoczekiwana niespodzianka jest nie tylko dowodem na doskonałe wrażenia, jakie zespół SOLEO-ńczyków i restauracja Aleksandria potrafią zapewnić swoim gościom, ale również dowodem na uznanie artystów za ich twórczość.

  Utwór i teledysk jako hymn Aleksandrii

  Zespół SOLEO-ńczyków ma nadzieję, że piosenka "Aleksandria" stanie się nie tylko ulubionym utworem gości, ale także oficjalnym hymnem Restauracji Aleksandria. To prawdziwa gratka dla fanów muzyki i smakoszy, którzy będą mogli doświadczyć niezwykłego połączenia doskonałych melodii i wyśmienitych smaków w jednym miejscu.

  Reklama

  SOLEO - Aleksandria

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. „Balet” - Nowa klubowa odsłona hitu Geska!
  2. Co to disco polo?!
  3. Fani disco polo w rozpaczy! Śmierć ikony disco polo wstrząsnęła branżą muzyczną!
  4. Paniera i gorąca premiera 'Serce Moje Kradnie' – Nowe Oblicze disco polo
  5. Disco polo dlaczego taka nazwa? Historia Nazwy, która Zmieniła Polską Scenę Muzyczną
  6. Co było grane RMF Disco Polo?
  7. Przejdą Ci ciarki! Zobaczcie występ Agbe w Y Club! Ten hit zna cała Polska | VIDEO
  8. MiłyPan powraca z tanecznym hitem 'Tańczę tu' – Niepowtarzalny klimat, który podbija serca fanów

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie