Reklama
Polecamy


Reklama

Ale fart! Znany wokalista disco polo wygrał los na loterii!

2020-03-01T13:32:00+01:00 Ale fart! Znany wokalista disco polo wygrał los na loterii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/wokalista-disco-polo-trafil-trojke-na-loterii-1582554667.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/NaszeMelodieMagazyn
Reklama


Życie gwiazd

Wielkie pasmo sukcesów popularnego wokalisty przyprawia w zachwyt! Gwiazdor wygrał los na loterii

Reklama

Tak szczęśliwy nie był już dawno. Szeroki uśmiech Grzegorza Winiarskiego, jednego z członków grupy E-Maill, jest w pełni uzasadniony. Ostatnie miesiące dały mu bowiem aż trzy powody do zadowolenia…

Zobacz również: Wyglądają olśniewająco! Paula Karpowicz (Top Girls) wraz z partnerem olśniła gości weselnych!

Największy – to fakt, że w jego życiu pojawiła się Anna. – Znaliśmy się już wcześniej z widzenia. Jednak dopiero niedawno zrozumieliśmy, że łączy nas coś więcej – mówi „Na żywo” wokalista. Związek jest już na tyle zaawansowany, że zaczęliśmy rozmawiać o zaręczynach. – To wielkie szczęście trafić na odpowiednią osobę. Nam się udało i dlatego poważnie myślimy o tym, by zrobić kolejny krok – podkreśla gwiazdor.

Wielkie pasmo sukcesów

Aby dobrze zacząć rok, Grzegorz razem z ukochaną wyjechał do Wielkiej Brytanii. – Chciałem, abyśmy wspólnie odwiedzili przyjaciół z okolic Birmingham. To był nasz pierwszy wspólny wyjazd zagraniczny – opowiada. Pojawienie się miłości w życiu piosenkarza zbiegło się w czasie z innym ważnym wydarzeniem – obronił pracę magisterską z dziedziny pielęgniarstwa. Od kilkunastu lat gwiazdor jeździł już w karetce pogotowia jako ratownik medyczny.

– Jako młody chłopak doznałem kontuzji uda. Przeszedłem kilka operacji i tak zacząłem interesować się leczeniem – mówi artysta. Jak sam zapewnia, realizowanie się w tej dziedzinie nie zmieniło jego planów związanych z karierą muzyczną. – Cały czas gram. Koncertowanie można pogodzić z pracą zawodową. A w najbliższych dniach ukaże się nowy utwór zespołu E-Maill. Będzie wesoło i „pod nóżkę” – zapowiada gwiazdor.

Zobacz również: Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!
  2. Wyglądają olśniewająco! Paula Karpowicz (Top Girls) wraz z partnerem olśniła gości weselnych!
  3. Gwiazdor disco polo zakochany od pierwszego wejrzenia?! To musi być miłość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.