2016-02-24T18:24:00+01:00 After Party w You Can Dance Młody i uzdolniony tancerz zespołu After Party pojawi się w programie You Can Dance. Maciek  z Patrykiem oraz Bartkiem występują na koncertach, na terenie całego kraju, gdzi https://disco-polo.info/uploads/news/2016/02/after-party-you-can-dacne-maciej-nowak-disco-polo.info_.jpg Disco-Polo.info

After Party w You Can Dance


Młody i uzdolniony tancerz zespołu After Party pojawi się w programie You Can Dance. Maciek  z Patrykiem oraz Bartkiem występują na koncertach, na terenie całego kraju, gdzie potrafią rozbujać najbardziej sztywną publiczność. Wokal Patryka oraz um...

Autor: Adam Begier, 24 Luty 2016  18:24
Źródło zdjęć:
After Party w You Can Dance
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Specjaliści od wesel?! Gwiazdy disco polo Roy w programie Ślubne Podróże! Poznaj, praktyczne wskazówki, które uczynią ślub wyjątkowym!
 2. Marcin Miller szczerze o decyzji usunięcia disco polo z TVP "My jako muzycy tego gatunku „mamy” Polsat" padł mocne słowa!
 3. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
Reklama

Młody i uzdolniony tancerz zespołu After Party pojawi się w programie You Can Dance. Maciek  z Patrykiem oraz Bartkiem występują na koncertach, na terenie całego kraju, gdzie potrafią rozbujać najbardziej sztywną publiczność. Wokal Patryka oraz umiejętności Maćka i Bartka to fajne połączenie, które porywa do wspólnej zabawy.

 

Dziś o 21:30 rozpocznie się kolejny odcinek programu emitowanego przez telewizję TVN. Program You Can Dance to wylęgarnia młodych talentów i nowych gwiazd show biznesu, w którym swoich sił spróbuje Maciek Nowak.

 

Czy mu się uda dostać do kolejnego etapu? Zapraszamy przed telewizory o 21:30.

 

After Party – Disco Lotnisko (Disco-Polo.info)

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Mega Premiera: Iness - Taki, Taki! Nowy Hit na Lato 2024!
 2. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
 3. Mariusz Winnicki Classic i Zenon Martyniuk w duecie na żywo! Legendy disco polo zaskoczyły tym HITEM Polaków!
 4. Laura zaskakuje nowym utworem "Nasz czas". Czy jej piosenka stanie się hitem lata? Zobacz, co mówią fani i jak zareagowali na premierę!
 5. Znana wokalistka disco polo Angelika Żmijewska zachwyca w Barcelonie – Wygląda jak supermodelka?! Gwiazda podbija internet | ZDJĘCIA
 6. Top Girls z Nowym Hitem "Tylko na mnie"! Teledysk Prosto z Włoch
 7. Wokalistka burzy stereotyp disco polo?! Karina Opyrchał prezentuje "Film" - Nowa era w polskiej muzyce
 8. Zrobił to?! Tajemnicze spotkanie Sławomira ze znanym producentem wyszło na jaw! Gwiazdor Rock Polo nie spoczywa na laurach!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie