2023-04-25T16:37:00+02:00 After Party i Wanda i Banda na tegorocznych Dniach Żarowa! Dni Żarowa 2023 to wyjątkowa okazja, by spędzić czas w miłej atmosferze, posłuchać dobrej muzyki i dobrze się bawić. Na scenie pojawią się Wanda i Banda oraz After Party https://disco-polo.info/uploads/news/after-party-i-wanda-i-banda-na-tegorocznych-dniach-zarowapng.png Disco-Polo.info

After Party i Wanda i Banda na tegorocznych Dniach Żarowa!


Dni Żarowa 2023 to wyjątkowa okazja, by spędzić czas w miłej atmosferze, posłuchać dobrej muzyki i dobrze się bawić. Na scenie pojawią się Wanda i Banda oraz After Party, a także Żarowska Orkiestra Dęta z Dzierżoniowa.

Autor: Adam Begier, 25 Kwiecień 2023  16:37
Źródło zdjęć: materiał prasowy
After Party i Wanda i Banda na tegorocznych Dniach Żarowa!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Kolejny cios! Uwielbiany program milionów Polaków znika z TVP!
 2. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?
 3. Karol Zawrotniak z Defis porzucił disco polo i został strażakiem?

  Po długiej pandemii w końcu możemy poczuć, że wracamy do normalności. Wszystkie imprezy, koncerty i festiwale stopniowo zaczynają się pojawiać na naszych kalendarzach. Jednym z nich są tegoroczne Dni Żarowa, które odbędą się już niebawem. Po przerwie w organizacji z powodu pandemii, mieszkańcy miasta będą mieli okazję bawić się w wyjątkowy sposób.

  Dni Żarowa 2023 – szczegóły imprezy

  Dni Żarowa to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w mieście. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 26-27 maja, a miejsce zostanie przeniesione z parku miejskiego na teren targowiska miejskiego przy ulicy Dworcowej. W programie przewidziane są koncerty, występy lokalnych artystów i wiele niespodzianek dla najmłodszych.

  Wanda i Banda – legenda rocka na scenie

  Wanda i Banda to kultowa rockowa kapela, która zasłynęła przede wszystkim dzięki serialowi "Siedem życzeń". Ich repertuar to prawdziwe hity, takie jak "HI-FI", "Nie będę Julią" i wiele innych. Ich koncerty to niezapomniane przeżycie i potężna dawka energii.

  After Party – imprezowy zespół na scenie

  After Party to zespół, który wykonuje muzykę z różnych gatunków, takich jak disco polo, muzyka klubowa i dance. Na scenie potrafią rozkręcić każdą imprezę, a ich koncerty to czas pełen tańca i zabawy. "Bujaj się", "Tylko ona jedyna" to kultowe przeboje disco polo, które zaśpiewa Patryk Pegza lider zespołu After Party!

  Urodziny Żarowskiej Orkiestry Dętej

  Tegoroczne Dni Żarowa będą także wyjątkowe ze względu na urodziny Żarowskiej Orkiestry Dętej. Z okazji jej 75-lecia odbędzie się wspólny koncert z udziałem orkiestry dętej z Dzierżoniowa. To nie lada gratka dla miłośników muzyki dętej.

  Gorąca zapraszamy!


  AFTER PARTY - ZA TĄ DZIEWCZYNĘ ODDAM WSZYSTKO CO MAM

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
  2. Ela Kliś nadchodzi z nowością: "Sama wybrałam"! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery!
  3. Majówkowe nowości w Disco Polo: Trzy Premiery od Mono Studio! Diadem, Blondi oraz Mr. Black Mask
  4. Grupa disco polo Capella porusza serca nowym hitem "O Tobie"! Podbiją tym listy przebojów?!
  5. Nowe gwiazdy na scenie disco polo! Kokardeczki w rytmach latino prezentują nowość "Tańczy sama" To nowy HIT?!
  6. Ogień w disco polo?! Paulina Banaszek Z Energy Girls kusi fanów przezroczystą bluzką! To absolutny hit.
  7. To najpiękniejsza kobieta w disco? Joanna Narożna w oszałamiającej kreacji! Zobacz, jak żona Dawida Narożnego błyszczy na Instagramie!
  8. Kajra w ognistej sukni zawładnęła Instagramem! Tak żona Sławomira błyszczy w mediach! Jest najlepsza?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie