Reklama
Polecamy


Reklama

Adonis – Zaczynam żyć (Fair Play Radom Remix) | NOWOŚĆ

2017-05-30T13:35:44+02:00 Adonis – Zaczynam żyć (Fair Play Radom Remix) | NOWOŚĆ https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/05/Adonis-Zaczynam-żyć-Fair-Play-Radom-Remix.png

ReklamaReklama


Ogólna

Nie lada gratka dla fanów i sympatyków formacji Adonis. Po zrealizowaniu premierowej produkcji pt. „Zaczynam żyć” w sieci pojawiła się jej kolejna – nowa – wersja.   Otóż jak już wspomnieliśmy najnowsza produkcja została udostępni...

Reklama

Nie lada gratka dla fanów i sympatyków formacji Adonis. Po zrealizowaniu premierowej produkcji pt. „Zaczynam żyć” w sieci pojawiła się jej kolejna – nowa – wersja.

 

Otóż jak już wspomnieliśmy najnowsza produkcja została udostępniona w innej wersji. Za nowe brzmienie piosenki odpowiada Fair Play Radom, który nadał piosence nowego ducha. Ta wersja podobnie jak oryginał prezentuje się ciekawie, ale czy trafi w gusta odbiorców?

 

Nowość została udostępniona łącznie z video klipem, w którym prym wiedzie jak zwykle piękna Roksana z grupy tanecznej Exotic Girls. Fajna historia, ciekawe brzmienie i wpadający w ucho tekst. Hicior? Zobaczcie całość

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!
  2. Wokalista disco polo w brutalnym filmie! Więzienne życie wstrząśnie Polakami?!
  3. Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.