2021-06-25T18:45:00+02:00 Taneczna premiera disco polo! Popularny wokalista podbije tą nowością listy przebojów?! Fani zachwalają u https://disco-polo.info/uploads/news/niesamowita-premiera-od-zespolu-adonis-nozka-az-sama-chodzipng.png

Taneczna premiera disco polo! Popularny wokalista podbije tą nowością listy przebojów?! Fani zachwalają utwór!

Redakcja , 25 Czerwiec 2021  18:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Taneczna premiera disco polo! Popularny wokalista podbije tą nowością listy przebojów?! Fani zachwalają utwór!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Wokalista disco polo nie byłby sobą, gdyby swojego kawałka nie wzbogacił żywym brzmieniem. Dźwięki saksofonu w połączeniu z akordeonem dają niesamowite rezultaty!

Reklama

To wielki dzień dla tysięcy fanów popularnego zespołu disco polo! W internecie pojawiła się niesamowita niespodzianka, na którą czekali przez długie miesiące! Adonis to uwielbiany zespół disco polo, którego początki sięgają 1996 roku!

Zobacz również: Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!

TANECZNA PREMIERA DISCO POLO 'ZOSTAŃ'

Formacja przez 25 lat istnienia wylansowała mnóstwo hitów spośród których największą popularność zdobyły takie kawałki jak: "Polskie dziewczyny", "20 lat", czy "Ona wymarzona".

Popularny wokalista ani na moment nie zwalnia tempa, i kolejny raz zaskakuje fanów swoją muzyczną propozycją! W sieci pojawił się najnowszy teledysk Adonisa, który zrealizowany został do utworu "Zostań". Wokalista disco polo przyzwyczail swoich miłośników do niezwykle tanecznych rytmów, które nie pozwalają usiedzieć im w miejscu!

Reklama

WOKALISTA DISCO POLO STWORZYŁ HIT LATA 2021?!

Swoją premierą artysta udowadnia, że jest prawdziwym mistrzem tworzenia piosenek lekkich, łatwych i przyjemnych! A przy takich przecież najlepiej bawią się fani! Adonis nie byłby sobą, gdyby swojego kawałka nie wzbogacił żywym brzmieniem. Dźwięki saksofonu w połączeniu z akordeonem dają niesamowite rezultaty!

Wielbiciele gwiazdora disco polo zachwycają się jego nowym kąskiem Pod teledyskiem pojawiło się sporo pozytywnych opinii

"Super teledysk, piękne słowa piosenki".

"Cudowna piosenka. Super!"

"Super nutka, piękny teledysk".

Wygląda na to, że oczekiwania fanów zostały zaspokojone, a Adonis może dopisać do swojego konta kolejny przebój!

Zobacz również: Łódź Disco Fest 2021 powraca! To będzie największe wydarzenie disco polo tego roku!? Zobaczcie LISTĘ WYKONAWCÓW!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Adonis - Zostań
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  2. Popularna wokalistka disco polo w modnej sukience! Gwiazda wygląda jak milion dolarów!
  3. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie światowej gwiazdy pop! Artysta disco polo przymierza się do międzynarodowej kariery?!
  4. Cudowny prezent dla fanów Teresy Werner! Królowa szlagierów śląskich przygotowała coś niezwykłego!
  5. Romantyczne chwile uwielbianej Pauli Karpowicz w Paryżu! Gwiazda spędza cudowny czas z narzeczonym!
  6. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  7. Boska wokalistka disco polo szokuje odważnym dekoltem! Gwiazda za kilka dni bierze ślub!
  8. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami