2021-02-15T15:25:00+01:00 A jednak! Mimo braku koncertów na konto gwiazd disco polo - Top Girls trafiły pokaźne miliony! https://disco-polo.info/uploads/news/a-jednak-formacja-top-girls-z-milionami-na-koncie-pokazna-sumajpg.jpg

A jednak! Mimo braku koncertów na konto gwiazd disco polo - Top Girls trafiły pokaźne miliony!

Redakcja , 15 Luty 2021  15:25

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
A jednak! Mimo braku koncertów na konto gwiazd disco polo - Top Girls trafiły pokaźne miliony!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Kilka mega hitów na koncie sprawiło, że formacja zyskała status legendarnej. Angelika, Justyna i Paula, dopisały do swojego konta kolejne miliony

Reklama

Brak koncertów disco polo daje się we znaki całej branży. Twórcy i słuchacze rozkładają ręce, oczekując na polepszenie sytuacji. Odbiorcy mimo braku scenicznego kontaktu z ulubionym wykonawcą, ratują się muzycznymi nowościami przygotowanymi przez ambitnych artystów.

Zobacz również: Genialna premiera od Patryka Pegzy z formacji After Party! Gwiazdor disco polo kolejny raz znokautował konkurencję?!

Gwiazdy natomiast nie na żarty oczekują na ponowne wstąpienie na sceniczny podest, gdyż coraz bardziej potęguje się tesknota za bezpośrednim kontaktem ze słuchaczami i coraz mocniej odczuwalne staje się odcięcie od wykonywanej pracy. Mimo nadzwyczajnej sytuacji, na koncie znanej formacji pojawiły się miliony!

Mowa o zespole Top Girls, który od kilku lat wiedzie prym na rynku. Trzy piękne wokalistki szturmem zdobyły uznanie fanów. Kilka mega hitów na koncie sprawiło, że formacja zyskała status legendarnej. Angelika, Justyna i Paula, dopisały do swojego konta kolejne miliony. Chodzi oczywiście o wyświetlenia w serwisie YouTube.

Pod piosenką pt. "Pod osłoną nocy" pojawiła się liczba 15 mln! Tyle razy odbiorcy włączali ulubiony hit, który od pierwszych dni po premierze rokował na tak wielki sukces. Gratulujemy serdecznie zespołowi oraz wytwórni Green Star świetnego wyniku.

Życzymy kolejnych milionów, które w przypadku jednych i drugich, są nieuniknione. A Was zapraszamy do odsłuchania utworu "Pod osłoną nocy".

Zobacz również: Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Top Girls - Pod osłoną nocy
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  2. Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!
  3. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
  4. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  5. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  6. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  7. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  8. Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami