Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-15T15:25:00+01:00 A jednak! Mimo braku koncertów na konto gwiazd disco polo - Top Girls trafiły pokaźne miliony! https://disco-polo.info/uploads/news/a-jednak-formacja-top-girls-z-milionami-na-koncie-pokazna-sumajpg.jpg
Reklama

A jednak! Mimo braku koncertów na konto gwiazd disco polo - Top Girls trafiły pokaźne miliony!

Redakcja , 15 Luty 2021  15:25
A jednak! Mimo braku koncertów na konto gwiazd disco polo - Top Girls trafiły pokaźne miliony!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Kilka mega hitów na koncie sprawiło, że formacja zyskała status legendarnej. Angelika, Justyna i Paula, dopisały do swojego konta kolejne miliony

Reklama

Brak koncertów disco polo daje się we znaki całej branży. Twórcy i słuchacze rozkładają ręce, oczekując na polepszenie sytuacji. Odbiorcy mimo braku scenicznego kontaktu z ulubionym wykonawcą, ratują się muzycznymi nowościami przygotowanymi przez ambitnych artystów.

Zobacz również: Mega upojne kadry gwiazdy disco polo ze spienionego jacuzzi! Artystka korzysta z chwili!

Gwiazdy natomiast nie na żarty oczekują na ponowne wstąpienie na sceniczny podest, gdyż coraz bardziej potęguje się tesknota za bezpośrednim kontaktem ze słuchaczami i coraz mocniej odczuwalne staje się odcięcie od wykonywanej pracy. Mimo nadzwyczajnej sytuacji, na koncie znanej formacji pojawiły się miliony!

Mowa o zespole Top Girls, który od kilku lat wiedzie prym na rynku. Trzy piękne wokalistki szturmem zdobyły uznanie fanów. Kilka mega hitów na koncie sprawiło, że formacja zyskała status legendarnej. Angelika, Justyna i Paula, dopisały do swojego konta kolejne miliony. Chodzi oczywiście o wyświetlenia w serwisie YouTube.

Pod piosenką pt. "Pod osłoną nocy" pojawiła się liczba 15 mln! Tyle razy odbiorcy włączali ulubiony hit, który od pierwszych dni po premierze rokował na tak wielki sukces. Gratulujemy serdecznie zespołowi oraz wytwórni Green Star świetnego wyniku.

Życzymy kolejnych milionów, które w przypadku jednych i drugich, są nieuniknione. A Was zapraszamy do odsłuchania utworu "Pod osłoną nocy".

Zobacz również: Grupa Mig w natarciu! Rodzina Gwiazdowskich z gorącą nowością pt. 'Mocna strona' przeskoczy konkurencję?!

Reklama
Zobacz teledysk: Top Girls - Pod osłoną nocy
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zmysłowa Emilka z Daj to Głośniej kusi śmiałym dekoltem! Fotografia, od której każdemu przyspieszy bicie serca!
  2. Ta śmierć wstrząsnęła całą Polską. Sławomir z żoną żegna legendę!
  3. Mega upojne kadry gwiazdy disco polo ze spienionego jacuzzi! Artystka korzysta z chwili!
  4. Gwiazda disco polo w zmysłowej sesji. Artystka śmiało rozpięła bluzkę!!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej