2016-12-12T13:46:00+01:00 45 na liczniku! | Piękni i Młodzi celebrują kolejny sukces https://disco-polo.info/uploads/news/2016/12/Piekni-i-Mlodzi-Ona-jest-taka-cudowna.jpg

45 na liczniku! | Piękni i Młodzi celebrują kolejny sukces

Redakcja , 12 Grudzień 2016  13:46
45 na liczniku! | Piękni i Młodzi celebrują kolejny sukces
Źródło zdjęć:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Wszystkie produkcje, które wyszły spod skrzydeł Pięknych i Młodych stały się wielkimi przebojami. Najpierw„Niewiara”, później „Kocham się w Tobie” oraz „Chciałabym spać z Tobą”. Następnie „Jedno słowo” oraz duet z zespołem Playboys pt. „Wyśmienici...

Reklama

Wszystkie produkcje, które wyszły spod skrzydeł Pięknych i Młodych stały się wielkimi przebojami. Najpierw„Niewiara”, później „Kocham się w Tobie” oraz „Chciałabym spać z Tobą”. Następnie „Jedno słowo” oraz duet z zespołem Playboys pt. „Wyśmienicie”. Wszystkie ww. piosenki to wielkie przeboje z milionowymi wynikami oglądalności.

 

Wśród tych propozycji jest również produkcja pt. „Ona jest taka cudowna”, która na oficjalnym kanale Vanila Records w serwisie YouTube przekroczyła już 45 milionów wyświetleń teledysku.

 

Jako ekipa disco-polo.info gratulujemy ponownie wielkiego sukcesu i trzymamy kciuki na kolejne. Tymczasem Wam raz jeszcze prezentujemy wspomnianą propozycję pt. „Ona jest taka cudowna”.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gorąca premiera! Wokalista disco polo stawił czoła stereotypom! Jego muzyczna nowość podbije listy przebojów?!
  2. Zenon Martyniuk (Akcent) oczarował widzów TVP! Niesamowity występ króla disco polo w kwiecistej marynarce!
  3. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca skąpym bikini! Fanom opadły szczęki 'Wyglądasz pięknie'
  4. Uwielbiany zespól disco polo w repertuarze weselnym! Grupa Eratox przeskoczy konkurencję!
  5. Radosna nowina w świecie disco polo! Popularny artysta disco polo zostanie drugi raz ojcem! Pokazał zdjęcie rodziny!
  6. Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami