Reklama
Polecamy


Reklama

45 na liczniku! | Piękni i Młodzi celebrują kolejny sukces

2016-12-12T13:46:01+01:00 45 na liczniku! | Piękni i Młodzi celebrują kolejny sukces https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/12/Piekni-i-Mlodzi-Ona-jest-taka-cudowna.jpg

ReklamaReklama


Płyta

Wszystkie produkcje, które wyszły spod skrzydeł Pięknych i Młodych stały się wielkimi przebojami. Najpierw„Niewiara”, później „Kocham się w Tobie” oraz „Chciałabym spać z Tobą”. Następnie „Jedno słowo” oraz duet z zespołem Playboys pt. „Wyśmienici...

Reklama

Wszystkie produkcje, które wyszły spod skrzydeł Pięknych i Młodych stały się wielkimi przebojami. Najpierw„Niewiara”, później „Kocham się w Tobie” oraz „Chciałabym spać z Tobą”. Następnie „Jedno słowo” oraz duet z zespołem Playboys pt. „Wyśmienicie”. Wszystkie ww. piosenki to wielkie przeboje z milionowymi wynikami oglądalności.

 

Wśród tych propozycji jest również produkcja pt. „Ona jest taka cudowna”, która na oficjalnym kanale Vanila Records w serwisie YouTube przekroczyła już 45 milionów wyświetleń teledysku.

 

Jako ekipa disco-polo.info gratulujemy ponownie wielkiego sukcesu i trzymamy kciuki na kolejne. Tymczasem Wam raz jeszcze prezentujemy wspomnianą propozycję pt. „Ona jest taka cudowna”.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Windstar z nowością podbije rynek disco polo? Gorąca premiera już w sieci!
  2. Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!
  3. Gwiazdor disco polo bez koszulki! Artysta pokazał swoją umięśnioną klatę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.