Reklama


Reklama

250 tysięcy na koncie przepięknych wokalistek! Ogromny sukces zespołu Top Girls!

2019-07-27T20:27:00+02:00 250 tysięcy na koncie przepięknych wokalistek! Ogromny sukces zespołu Top Girls! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/250-tysiecy-na-koncie-przepieknych-wokalistek-ogromny-sukces-zespolu-top-girls-1564251040.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Anma Studio
Reklama


Ogólna

To wielka chwila dla Angeliki, Justyny oraz Pauli

Reklama

To historyczna chwila w świecie muzyki disco polo. Trzy piękne wokalistki z formacji Top Girls - Angelika, Justyna oraz Paula sprawiły, że cała Polska oszalała na ich punkcie. 

Zobacz również: Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!

Najnowsza produkcja pt. "Co w sercu masz" pojawiła się dziś (27 lipca) o godzinie 10:00. Zaledwie po 10 godzinach klip został odtworzony ponad 250 tysięcy razy. To jeden z najlepszych wyników w świecie disco polo, który może zagwarantować wpisanie się w historię muzyki tanecznej.

Nowa propozycja Topek zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani disco polo są zachwyceni nowością, która przenosi dziewczyny z 1991 roku to dzisiejszych czasów. Przewrotny, bardzo kolorowy teledysk gwarantuje ogromną ilość wyświetleń.

Nic dziwnego, że dziewczyny z Top Girls są najpopularniejszym damskim zespołem ze świata disco polo. Każdy kolejny utwór to ogromny sukces.

Obecnie wokalistki disco polo zajmują wysokie 4 miejsce na karcie czasu serwisu YouTube, a nie minęła nawet dobra od premiery!

Zobacz również: Szczęki Wam opadną. Wokalistka disco polo w odważnej pozie, prosto z łazienki.

Gratulujemy sukcesy dziewczynom i czekamy na kolejne dobre wieści z obozu Top Girls.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!
  2. Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!
  3. Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.