2023-04-30T19:16:00+02:00 10 tysięcy osób na nielegalnej imprezie - służby walczą o zakończenie zgromadzenia Blisko 10 tysięcy osób bierze udział w nielegalnej imprezie rave na terenie dawnej bazy wojskowej. Służby pracują nad planem zakończenia zgromadzenia, które jest niebezpiec https://disco-polo.info/uploads/news/10-tysiecy-osob-na-nielegalnej-imprezie---sluzby-walcza-o-zakonczenie-zgromadzeniapng.png Disco-Polo.info

10 tysięcy osób na nielegalnej imprezie - służby walczą o zakończenie zgromadzenia


Blisko 10 tysięcy osób bierze udział w nielegalnej imprezie rave na terenie dawnej bazy wojskowej. Służby pracują nad planem zakończenia zgromadzenia, które jest niebezpieczne dla uczestników i mieszkańców okolicy.

Autor: Adam Begier, 30 Kwiecień 2023  19:16
Źródło zdjęć: materiał prasowy
10 tysięcy osób na nielegalnej imprezie - służby walczą o zakończenie zgromadzenia
Wybrane dla Ciebie:
 1. Disco Polo Festiwal Gądecz 2024! Plejada największych gwiazd! Kto wystąpi, bilety - zdobądź pakiet VIP!
 2. Skolim i Cleo "Dziewczyno Piękna" w szokującej wersji! Nie uwierzysz, jak brzmi teraz!
 3. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!

  Prawie 10 tysięcy osób bierze udział w nielegalnej imprezie rave

  Blisko 10 tysięcy młodych osób bierze udział w nielegalnej imprezie rave na terenie dawnej bazy wojskowej w północnej Belgii. Impreza rozpoczęła się w piątek o godzinie 23 i trwa nadal. Według lokalnych władz, impreza odbywa się bez zezwolenia i z wykorzystaniem dużych ilości narkotyków.Impreza jest uciążliwa dla mieszkańców okolicy, którzy narzekają na głośną muzykę i duże ilości samochodów z Holandii i Niemiec, które zostały zaparkowane w pobliżu.

  Ok. 15 tys. osób wzięło udział w imprezie przez cały weekend

  Gubernator prowincji Limburgia podczas niedzielnej konferencji prasowej powiedział, że przez cały weekend w imprezie rave wzięło udział około 15 tysięcy osób. Obecnie na terenie bazy znajduje się około 10 tysięcy uczestników. Mimo że sytuacja na miejscu jest stosunkowo spokojna, samo wydarzenie jest bardzo niebezpieczne ze względu na spożycie alkoholu i narkotyków przez uczestników.

  Nie wiadomo, kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie imprezy

  Lokalne władze nie wiedzą, kto jest odpowiedzialny za organizację imprezy. Według nich, najprawdopodobniej za wydarzenie odpowiada "profesjonalna organizacja", która wie, jak unikać policji. Na miejscu rozdano broszury z wytycznymi, jak należy postępować w przypadku interwencji policji.

  Mieszkańcy są zaniepokojeni, służby pracują nad zakończeniem imprezy

  Niepokój mieszkańców wzbudza brak zakończenia imprezy. Burmistrz Sint-Truiden Ingrid Kempeneers powiedział, że trzeba ocenić, czy ewakuacja jest w ogóle możliwa. Na miejscu przebywa bardzo dużo osób, w większości pod wpływem narkotyków. Od soboty na terenie bazy znajdują się policja federalna i siły obronne. Dojazd do miejsca imprezy jest kontrolowany, a samochody są sprawdzane pod kątem przewożenia narkotyków i alkoholu.

  Impreza rave to nie pierwsze wydarzenie na terenie dawnej bazy wojskowejImpreza rave to nie pierwsze wydarzenie na terenie dawnej bazy wojskowej

  Według mediów, nie jest to pierwszy raz, kiedy na terenie dawnej bazy wojskowej w Belgii zorganizowana została nielegalna impreza. W przeszłości na tym samym terenie odbywały się podobne wydarzenia, co zwiększa obawy mieszkańców i lokalnych władz.

  Nielegalna impreza rave na terenie dawnej bazy wojskowej w północnej Belgii przyciągnęła blisko 10 tysięcy uczestników. Służby pracują nad planem zakończenia wydarzenia, które jest niebezpieczne dla uczestników i mieszkańców okolicy. Zorganizowana została specjalna komórka kryzysowa z udziałem policji i lokalnych władz, która ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Impreza rave to nie pierwsze wydarzenie na terenie bazy wojskowej, co zwiększa obawy mieszkańców i władz. Spożycie narkotyków i alkoholu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia uczestników, a ewentualne konsekwencje dla organizatorów będą ustalane w późniejszym czasie.

  Źródło: polsatnews.pl

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!
  2. Dawid Narożny zaprasza do współpracy! Promuj swoją firmę w nowym teledysku "Królowa jest tylko jedna"
  3. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!
  4. Agbe numerem jeden? Jej hicior okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymała wyjątkową nagrodę!
  5. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
  6. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
  7. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
  8. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie