2023-08-28T16:22:00+02:00 Jolanta Szwalgin - liderka zespołu VIPER! Czemu zakończyła działalność w 2002 roku?! To najlepszy powró Jolanta Szwalgin: Zespół Viper, disco polo, powrót do muzyki. Historia muzycznej przemiany, nowe utwory i plany na przyszłość. https://disco-polo.info/uploads/news/jolanta-szwalgin---liderka-zespolu-viper-czemu-zakonczyla-dzialalnosc-w-2002-roku-to-najlepszy-powrot-po-latach-w-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Jolanta Szwalgin - liderka zespołu VIPER! Czemu zakończyła działalność w 2002 roku?! To najlepszy powrót po latach w disco polo?!


Jolanta Szwalgin: Zespół Viper, disco polo, powrót do muzyki. Historia muzycznej przemiany, nowe utwory i plany na przyszłość.

Autor: Adam Begier, 28 Sierpień 2023  16:22
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Jolanta Szwalgin - liderka zespołu VIPER! Czemu zakończyła działalność w 2002 roku?! To najlepszy powrót po latach w disco polo?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
 2. Tłumy na koncercie Czadomana Gwiazdor disco polo zrobił show w Sokółce!
 3. Roxaok zaprasza, na letnie koncerty 2024 Sprawdź, Gdzie Usłyszysz Jej Hity!
Reklama

  W świecie muzyki wiele historii jest pełnych zwrotów akcji, niespodzianek i nieoczekiwanych powrotów. Jedną z takich historii jest opowieść Jolanty Szwalgin, założycielki i liderki zespołu Viper. Jej muzyczna podróż toczyła się przez różne fazy, aż w końcu zakończyła się jej przerwą od estrady. Przeczytaj dalej, aby poznać fascynujące detale tego artystycznego rozwoju.

  Zakończenie Działalności w 2002 roku zespołu VIPER

  W roku 2002 Jolanta Szwalgin zaskoczyła fanów, ogłaszając zakończenie swojej kariery i wyjazd do Belgii. Nie była to jednak zwykła decyzja, wywołana została specyficznym kontekstem. W tamtym okresie programy discopolowe zostały usunięte z telewizji, co znacząco wpłynęło na muzykę tego gatunku w Polsce. Wspomnienia o tamtych czasach są wręcz nostalgiczne dla wielu miłośników muzyki disco polo.

  Powrót i Nowe Inspiracje

  Ale historia Jolanty Szwalgin nie kończy się w 2002 roku. W 2022 roku nadeszła nieoczekiwana zmiana. To dzięki jej partnerowi, Stephane, Belgowi, Jola ponownie znalazła inspirację do śpiewania. Stefan odkrył jej dawne pasje i zachęcił ją do skomponowania nowego utworu. Rezultatem było powstanie piosenki "Żal mi tych lat", która zainaugurowała jej powrót na muzyczną scenę.

  Jola nie tylko wróciła do śpiewania, ale także zaangażowała Stefana do współtworzenia swoich utworów i teledysków. W utworze "Ty jesteś mój" to właśnie on odegrał jedną z kluczowych ról, ponieważ piosenka była hołdem dla ich miłości. To emocjonalne nawiązanie do relacji między nimi wyróżnia ten utwór.

  Niespodziewane Powroty i dobre produkcje!

  Trzeci singiel Joli, "Twoja dama", to romantyczna opowieść o miłości. Piosenka opowiada o uczuciu, które towarzyszy poznaniu osoby wyjątkowej. Każda kobieta w chwili, gdy miłość zakwita, pragnie pokazać światu, kto jest jej wybranym mężczyzną. Wersy po francusku dodają nutki romantyzmu, odzwierciedlając fascynację kulturą kraju, w którym Jola mieszka.

  Nie zapominając o swoich korzeniach, Jola postanowiła przywrócić dwa swoje największe hity, "Grzeszną miłość" i "Daj mi słońce", do życia. Obydwa utwory przeszły artystyczną metamorfozę, oddając ducha nowoczesności, a jednocześnie zachowując esencję, która przyciągała słuchaczy lat temu.

  Przyszłość Pełna Niespodzianek

  Obecnie, po długiej przerwie, Jolanta Szwalgin szykuje się do wydania nowego albumu. Choć szczegóły jeszcze pozostają tajemnicą, wszyscy fani artystki mogą być pewni, że czeka ich muzyczna uczta pełna niespodzianek, emocji i oryginalnych brzmień.

  Reklama

  Viper - Grzeszna miłość 2023

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wokalistka zespołu Shine królową disco polo?! Aleksandra Rybaczek w koronie podbija sieć! Czym zaskoczy?!
  2. Emila Klicka w skąpym czerwonym bikini! Zobacz gorące zdjęcia gwiazdy Disco Polo!
  3. Książe latino na szczycie?! Znani producenci przerobili hit Matt Palmera "Będę Twym aniołem"! Nowość podbija internet! VIDEO
  4. Impreza roku?! Cud, miód i malina – Zespół MIG gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy!
  5. Dorota Gwiazdowska Mig w objęciach męża! Para, spędza fantastyczny czas na wakacjach. Nie są tam sami!
  6. Znakomity Koncert Andre w Nowym Sączu - Disco Polo na Najwyższym Poziomie!
  7. Zenon Martyniuk zachwyca solowym wykonaniem "W sercu mi graj"!
  8. Odważne zdjęcie gwiazdy disco polo podbija internet! Elwira Mejk wie, jak wzbudzić zainteresowanie! Zapomniała bielizny?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie