Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-19T11:15:00+02:00 Życie bywa nieprzewidywalne! Grupa disco polo szokuje swoimi poczynaniami! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/propozycja-nie-do-podrobienia-playboys-szokuje-swoimi-poczynaniami-1589393186.jpg
Reklama

Życie bywa nieprzewidywalne! Grupa disco polo szokuje swoimi poczynaniami!

Redakcja , 19 Maj 2020  11:15
Życie bywa nieprzewidywalne! Grupa disco polo szokuje swoimi poczynaniami!
Źródło zdjęć: instagram.com/kubaplayboys
Reklama

Odważny krok ze strony grupy Playboys. Formacja zdecydowała się pokazać swoje drugie oblicze

Reklama

Wielkie zaskoczenie w oczach fanów i pozostałych wykonawców muzyki tanecznej. Odważny krok ze strony grupy Playboys. Formacja zdecydowała się pokazać swoje drugie oblicze.

Zobacz również: Kusa sukienka podkreślająca biust! Przepiękna artystka disco polo z kieliszkiem Prosecco składa życzenia.

Będziecie w szoku, bo trudno w to uwierzyć, że coś takiego wydarzyło się naprawdę. Z pozoru energiczna i bardzo zwariowana grupa disco polo nie dawała żadnych sygnałów, że jest w stanie posunąć się do czegoś takiego.

Panowie dotychczas dali się poznać między innymi z takich szalonych propozycji, jak „Będę Twoim King Kongiem” , „Lejde” czy też „Zwariowałem” i „ Gdy Ciebie widzę”. Nie można pominąć w tym przypadku kawałka zatytułowanego „Ja w to nie wierzę”. Teledysk do pierwotnej wersji utworu ma już ponad 23 miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Mogłoby się wydawać, że artyści nie podejmą próby stworzenia tej piosenki w zupełnie nowej odsłonie. Jak widać, życie bywa nieprzewidywalne. Oryginalna wersja, która jest jedną z bardziej skocznych utworów grupy Playboys, przerodziła się w romantyczną propozycje, która śmiało mogłaby zostać wybrana na pierwszy taniec.

Akustyczny obraz piosenki „Gdy Ciebie widzę”, który pojawił się w sieci, z pewnością skradnie wasze serca. Koniecznie dajcie znać, która wersja jest wam bliższa.

Zobacz również: Gwiazda disco polo w samym staniku złożyła fanom noworoczne życzenia

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Teledysk z lat 90-tych i niesamowite wesele. Takiego połączenia w disco polo jeszcze nie było!
  2. Artystka disco polo szczera do bólu! Odważne wyznanie pojawiło się na jej Instagramie!
  3. Artysta disco polo gotowy ożenić się mimo wszystko? Przed Wami elektryzująca nowość!
  4. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej