2021-07-15T11:06:00+02:00 Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV. https://disco-polo.info/uploads/news/zostalo-tylko-10-dni-aby-zglosic-sie-do-konkursu-z-okazji-10-lecia-polo-tvjpg.jpg

Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.

Redakcja , 15 Lipiec 2021  11:06
Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Nagrodą są zaproszenia na koncert dla 10 laureatów wraz z osobami towarzyszącymi.

Reklama

To już 10 lat od kiedy na polskim rynku telewizyjnym pojawiła się pierwsza telewizja prezentująca muzykę disco-polo. Polo TV od dekady plasuje się w ścisłej czołówce kanałów muzycznych w naszym kraju. Jest najlepiej oglądaną telewizją muzyczną (źródło: Nielsen Audience Measurement, SHR%, 4+).

Zobacz również: Wielki hit Marcina Millera BOYS w akustycznej wersji! Gwiazdor disco polo zaskoczył swoich fanów tym wykonaniem!

To już ostatnia szansa aby wziąć udział w specjalnym konkursie z okazji urodzin Polo Tv. Gdyż zostały już tylko niecałe dwa tygodnie na zgłoszenie się. Z okazji 10 urodzin stacja przygotowała specjalny konkurs w który zachęca widzów- największych fanów disco-polo do przygotowania prezentu urodzinowego.

Polo TV liczy na kreatywność swoich widzów i w żaden sposób nie chce ich ograniczać. To może być rysunek, piosenka, pyszne ciasto, bukiet kwiatów, życzenia albo ludzik z plasteliny. Pomysły na prezent dla Polo TV można wysyłać w postaci filmików lub zdjęć na adres [email protected] do niedzieli 25 lipca.

Reklama

Nagrodą są zaproszenia na koncert dla 10 laureatów wraz z osobami towarzyszącymi. Na tym ekskluzywnym koncercie wystąpią zespoły Weekend oraz Andre a także prezenterzy stacji Jacek Mędrala z formacją Cyklorama oraz Maćka Smolińskiego, który zaprezentuje swoje utwory.

Koncert zostanie nagrany w ramach finału tegorocznej edycji programu Letnia Scena Polo TV i wyemitowany 28 sierpnia o godz. 14.15.

Zobacz również: To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!

 

Reklama
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zespół Classic przypomniał znany biesiadny hit! Fani disco polo pod wrażeniem! Artyści podbijają internet!
  2. Marcin Miller (Boys) i Luka Rosi razem na jednej scenie! Ognisty duet gwiazdorów disco polo podbił serca widzów w całej Polsce!
  3. Legendarny zespół disco polo Classic w duecie z Paullą! Fani przecierają oczy ze zdumienia! To wykonanie jest genialne! VIDEO
  4. Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!
  5. Nowa wokalistka odważnym krokiem wkroczyła na scenę disco polo! Jej premiera podbija serca fanów!
  6. Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami