Reklama


Reklama

Żona gwiazdora disco polo szczerze o rodzicielstwie! Życie Marka Gwiazdowskiego zmieniło się!

2020-04-26T10:30:00+02:00 Żona gwiazdora disco polo szczerze o rodzicielstwie! Życie Marka Gwiazdowskiego zmieniło się! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zona-gwiazdora-disco-polo-udostepnila-zdjecie-fotografia-budzi-wielkie-emocje-1587586903.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/aldona.gwiazdowska
Reklama


Życie gwiazd

Aldona Gwiazdowska, żona znanego i uwielbianego Marka Gwiazdowskiego z zespołu Mig wypowiedziała się szczerze o rodzicielstwie

Reklama

Gdy w życiu artystów disco polo pojawia się nowy członek rodziny, świat zmienia się o 180 stopni. Pojawiają się całkiem nowe emocje, często motywacja do jeszcze większego działania i oczywiście bezgraniczna, rodzicielska miłość.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo uwodzi ciałem w Hiszpanii! Uwagę zwracają nogi i odsłonięty dekolt!

Nie wiele inaczej sytuacja wygląda w przypadku partnerów gwiazd muzyki tanecznej. Aldona Gwiazdowska, żona znanego i uwielbianego Marka z zespołu Mig, dodała bardzo poruszające zdjęcie opatrzone ciekawym, życiowym opisem.

W kilku słowach dała światu znać co zyskała zostając matką: „Bycie matką dziewczynki oznacza zdobycie przyjaciółki, wspólniczki i partnerki na całe życie. Kocham Cię Moja Księżniczko”. Te piękne słowa jasno określiły wielką zażyłość i ogromną matczyną miłość Aldony do córki.

Śmiało można pozazdrościć Markowi relacji jakie poukładały się w jego domu. To na pewno świetnie wpływa na jego artystyczną duszę i wróży kolejne wielkie przeboje, zrealizowane przez cały zespół Mig.

Obyśmy mogli się o tym przekonać jak najszybciej, słuchając najsłynniejszego rodzeństwa disco polo na żywo.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!
  2. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  3. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.