Reklama
Polecamy


Reklama

Żona gwiazdora disco polo szczerze o rodzicielstwie! Życie Marka Gwiazdowskiego zmieniło się!

2020-04-26T10:30:00+02:00 Żona gwiazdora disco polo szczerze o rodzicielstwie! Życie Marka Gwiazdowskiego zmieniło się! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zona-gwiazdora-disco-polo-udostepnila-zdjecie-fotografia-budzi-wielkie-emocje-1587586903.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/aldona.gwiazdowska
Reklama


Życie gwiazd

Aldona Gwiazdowska, żona znanego i uwielbianego Marka Gwiazdowskiego z zespołu Mig wypowiedziała się szczerze o rodzicielstwie

Reklama

Gdy w życiu artystów disco polo pojawia się nowy członek rodziny, świat zmienia się o 180 stopni. Pojawiają się całkiem nowe emocje, często motywacja do jeszcze większego działania i oczywiście bezgraniczna, rodzicielska miłość.

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

Nie wiele inaczej sytuacja wygląda w przypadku partnerów gwiazd muzyki tanecznej. Aldona Gwiazdowska, żona znanego i uwielbianego Marka z zespołu Mig, dodała bardzo poruszające zdjęcie opatrzone ciekawym, życiowym opisem.

W kilku słowach dała światu znać co zyskała zostając matką: „Bycie matką dziewczynki oznacza zdobycie przyjaciółki, wspólniczki i partnerki na całe życie. Kocham Cię Moja Księżniczko”. Te piękne słowa jasno określiły wielką zażyłość i ogromną matczyną miłość Aldony do córki.

Śmiało można pozazdrościć Markowi relacji jakie poukładały się w jego domu. To na pewno świetnie wpływa na jego artystyczną duszę i wróży kolejne wielkie przeboje, zrealizowane przez cały zespół Mig.

Obyśmy mogli się o tym przekonać jak najszybciej, słuchając najsłynniejszego rodzeństwa disco polo na żywo.

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  2. Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!
  3. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.