Reklama
Polecamy


Reklama

Zniszczone auto uwielbianej gwiazdy disco polo! To nie wygląda dobrze!

2020-05-16T22:23:00+02:00 Zniszczone auto uwielbianej gwiazdy disco polo! To nie wygląda dobrze! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/zniszczone-auto-prezenterki-disco-polo-to-nie-wyglada-dobrze-1589580223.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda padła ofiarą niebezpiecznego zachowania innego kierowcy, czego efektem jest uszkodzenie jej auta

Reklama

W świecie disco polo nie brakuje gwiazd, które mogą pochwalić się luksusowym autem! Najbardziej znanym miłośnikiem motoryzacji jest oczywiście Kordian, który oprócz osobowych samochodów, posiada również ciężarówkę, którą zwiedza okoliczne miejscowości, a na jej naczepie widnieje wielka podobizna gór i samego wokalisty!

Zobacz również: Cudowna premiera od przepięknej wokalistki - Iness zaskakuje swoich fanów

Swojego zachwytu do ekskluzywnych wozów, nie kryje właściciel pomarańczowej wyścigówki - Power Boy. Nie tylko muzycy inwestują w cztery kółka. Najpopularniejsza prezenterka disco polo, Edyta Folwarska również nie powinna się wstydzić za dopełnienie swojego garażu.

Oprócz bezpieczeństwa, prowadząca zwraca szczególną uwagę na estetykę! Jej biała „limuzyna”, z charakterystyczną czekoladową tapicerką, dumnie błyszczy na ulicach stolicy. Autorka słynnej książki „Zbiór miłości niechcianych”, na swoim ostatnim instagramowym story, pokazała kawałek karoserii własnego auta, które jest znacznie uszkodzone! Edyta padła ofiarą niebezpiecznego zachowania innego kierowcy, czego skutkiem była stłuczka!

Na szczęście samej poszkodowanej nic się nie stało, oprócz wspomnianej wyżej krzywdy materialnej. Brak ludzkich obrażeń, to najistotniejsza puenta tej historii, jednak mimo wszystko współczujemy skazy powstałej na ukochanym aucie.

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  2. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!
  3. Magda Narożna zrobiła sobie przerwę od koncertów! Wokalistka disco polo spędza czas z ukochanym!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.