Reklama


Reklama

Znany wokalista disco polo w namiętnym wyznaniu Od pierwszego wejrzenia! | VIDEO

2018-10-14T19:30:00+02:00 Znany wokalista disco polo w namiętnym wyznaniu Od pierwszego wejrzenia! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/znany-wokalista-disco-polo-w-namietnym-wyznaniu-od-pierwszego-wejrzenia-video-1539527650.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Najpiękniejsze słowa, uśmiech, dotyk - popularny wokalista disco polo zdeklarował się w sposób śpiewający

Reklama

Disco polo to muzyka, która nie tylko bawi, ale również chwyta za serce. Wokaliści poprzez dobór odpowiednich, nierzadko wzruszających słów jak i zwrotów, które następnie są okraszone chwytliwym brzmieniem potrafią wywołać uśmiech, łzy a nawet rozpalić uczucia.

Jedną z najpopularniejszych grup w branży, która znana jest z tanecznych, chwytliwych brzmień jest formacja Toledo. Grupa w czasie swej działalności wylansowała już takie produkcje jak "Zakochajmy się"; "Kochaj tylko raz"; czy "Szkolna miłość". W ciągu ostatnich tygodni zespół pracował nad kolejną nowością. 

Zobacz również: "Mój królewicz ma szóstą kochankę" - przyznała Elwira Mejk, gwiazda disco polo! Osobiste wyznanie trafiło do sieci!

Okazuje się, że wokalista zdecydował się na namiętne wyznanie "Od pierwszego wejrzenia" i taki też właśnie tytuł ma nowa produkcja. "Zakocham się, od pierwszego wejrzenia, Zakocham się w każdym uśmiechu jej" śpiewa Tomasz Rozum, wokalista legendarnego zespołu Toledo, który od wielu lat podbija serca słuchaczom swoimi hitami. Nowość, której zapowiedź znajduje się poniżej Waszym zdaniem dołączy do grona przebojów? 

Premiera produkcji "Od pierwszego wejrzenia" została przewidziana na 25 października

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.
  2. Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!
  3. Piękna opowieść o uczuciach wokalisty disco polo! Internauci zachwyceni, komentują to w sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.