Reklama


Reklama

Znany producent z branży disco polo wyróżniony! To on stoi za wielkimi hitami disco!

2020-07-03T13:30:00+02:00 Znany producent z branży disco polo wyróżniony! To on stoi za wielkimi hitami disco! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/znany-producent-z-branzy-disco-polo-doceniony-nie-ma-takiej-drugiej-osoby-w-polsce-1593637547.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Grochowscy Fotografia
Reklama


Ogólna

"Polsko dziękuję za uznanie" - czytamy w poście zamieszczonym na Facebooku! ZNany producent muzyczny stoi za hitami disco polo

Reklama

W Polsce nie ma drugiej takiej osoby, która może pochwalić się tyloma hitami disco polo. Łukasz Sienicki jest producentem, który zawojował świat disco polo. Spod jego dłuta wyszło wiele przebojów, które zna cała Polska. Okazało się, że ostatnio Łukasz doświadczył czegoś niesamowitego.

Zobacz również: Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!

Zazwyczaj z piosenek, które stają się hitami kojarzymy zespoły lub konkretnych wokalistów. Czasem zapominamy, że za utworami stoją producenci, którzy zazwyczaj w cieniu przyglądają się temu, jak odbierane jest końcowe dzieło.

Skromny producent Łukasz Sienicki postanowił w sieci pochwalić się czymś, co do tej pory nie miało miejsca. W karcie "Na czasie" portalu YouTube pojawiły się trzy utwory, które stworzył wspomniany producent. To bezprecedensowa sytuacja - jak sam Twórca zauważył, jeszcze czegoś takiego nie było!

O jakich utworach mowa? Chodzi o propozycję "Andrzej Łajdaku" od Daj To Głośniej, "Nowa Ja" od Pięknych i Młodych oraz "Wyjątkowa" od Mateusza Mijała. Trzy różne style, jednak sukces ten sam - ogromny. Gratulujemy Łukaszowi tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów.

Z pewnością takie wydarzenie to motywacja do dalszej pracy.

Zobacz również: Skoczna nowość disco polo od grupy LaMaro! Czy utwór stanie się hitem jesieni?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!
  2. Rodzeństwo z zespołu Disco Polo Mig uszczęśliwiło swoją mamę! Artyści zorganizowali coś wspaniałego!
  3. Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.