2023-01-28T21:30:00+01:00 Znana wokalistka zawodowym kierowcą TIRA?! Iness ujawnia szczegóły swojej pracy! Co z muzyką disco polo? | Popularna wokalistka disco polo jest zawodowym kierowcą tira! Gwiazda ujawnia szczegóły pracy https://disco-polo.info/uploads/news/znana-wokalistka-jezdzi-tirem-iness-ujawnia-szczegoly-swojej-nowej-pracy-co-z-muzyka-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Znana wokalistka zawodowym kierowcą TIRA?! Iness ujawnia szczegóły swojej pracy! Co z muzyką disco polo? | VIDEO


Popularna wokalistka disco polo jest zawodowym kierowcą tira! Gwiazda ujawnia szczegóły pracy

Autor: Adam Begier, 28 Styczeń 2023  21:30
Źródło zdjęć: facebook.com/FormacjaIness
Znana wokalistka zawodowym kierowcą TIRA?! Iness ujawnia szczegóły swojej pracy! Co z muzyką disco polo? | VIDEO
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo Bartek z DBomb i Natalia rozpalają Sopot swoją miłością! Co za kadry! Miłość czuć w powietrzu
 2. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
 3. Wokalista disco polo Rajmund zaskakuje balladą "Gwiazdy na niebie"! Artysta podbije tym YouTube?!

  Iness, która w swoim muzycznym portfolio ma takie utwory jak: „Serca bicie”, „Mój rycerz”, „Lato gorące” czy „Niebo i raj” jest znaną wokalistką. Artystka ma grono wiernych słuchaczy, a jej profil na instagramie obserwuje ponad sto trzydzieści tysięcy użytkowników. Jest jedną z najseksowniejszych i najpiękniejszych wokalistek branży disco. Niemalże każdy dodawany przez gwiazdę disco polo materiał trafia do tysięcy ludzi.

  Zobacz również: Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!

  Iness chętnie udziela się na social mediach. Ostatnio wokalistka opublikowała intrygujący i dość zaskakujący materiał video, w którym ujawnia szczegóły swojej pracy.

  WOKALISTKA INESS W NOWEJ PRACY! ZREZYGNUJE Z MUZYKI DISCO POLO?

  Do sieci trafił krótki materiał video, na którym widać, jak Iness kieruje ciężarówką. Co ciekawe, piosenkarka przy okazji publikacji filmu zdradziła, że pracę jako kierowca wykonuje już blisko rok. Piosenkarka nie tylko pokazała jak dobrze radzi sobie „za kółkiem”, ale także przygotowania do wyjazdu, tj. przygotowanie tira do długiej trasy.

  Mało kto się spodziewał, że Aneta Działak – wspaniała wokalistka disco polo kryje tajemnicę jaką jest praca kierowcy tira. Warto wspomnieć, że Iness musi bardzo uważać kierując wspomnianym pojazdem, ponieważ naczepa ciągnika może się w każdej chwili odczepić przy nieprawidłowym wykonywaniu manewru skrętu. To samochód, który jest bardzo nośny.

  Iness jest aktywna muzycznie, czego dowodem są wydawane na bieżąco utwory. Praca artystki jako kierowcy tira trwa już wiele miesięcy, a więc uspokajamy wszystkim fanów: Aneta nie rezygnuje z muzyki disco polo, a praca „za kółkiem” nie koliduje z tworzeniem nowości.

  Wiecie ,że lada moment stuknie rok odkąd zaczęłam jeździć ciężarowką? Nie żałuje ani jednej minuty spędzonej w aucie. Choć czasami ciężko jest połączyć te dwie skrajnie różne branże to z uśmiechem i odwagą realizuje kolejne cele .

  - napisała Iness

  Jakby nie patrzeć, materiał którym podzieliła się gwiazda disco polo jednocześnie zaskakuje i robi wrażenie.  Warto wspomnieć, że piosenkarka zaczynając pracę słyszała opinie typu: „Gwiazdeczka disco polo będzie jeździć tirem? To jakaś ściema, nie da rady!”, lecz jak sami widzimy na załączonym video – wokalistka poradziła sobie znakomicie i swoim zachowaniem pokazała, że nie zawsze warto słuchać opinii innych. Najważniejsze to słuchać siebie. 

  W imieniu całej redakcji disco-polo.info życzymy Anecie sukcesów  jako kierowca tira.


  Iness – Mój Rycerz

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gorąca premiera disco polo: Maczo - Dziewczyna to bajka!
  2. Największy projekt w historii disco z udziałem Zenka Martyniuka i Roztańczonego PGE Narodowego! Wspólny utwór 9 artystów disco polo | VIDEO
  3. Ta premiera podbije muzyczny rynek?! Zaskakujący powrót formacji NieOkiemZnani "Szukam takiej dziewczyny"
  4. Najnowszy utwór Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' to nowy hit lata? Zobacz ten teledysk! To lepszy numer niż "Ona działa na mnie jak"
  5. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
  6. Zenon Martyniuk zamknął wszystkim krytykom usta? Zaśpiewał acapella WIELKI hit! | VIDEO
  7. Doda i Zenek Martyniuk Razem na Gali "Osobowości i Sukcesy 2024" - Niecodzienne spotkanie dwojga ikon
  8. Kolejny cios! Uwielbiany program milionów Polaków znika z TVP!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie