2022-03-06T18:17:00+01:00 Znana wokalistka disco polo zdobyła medal! Gwiazda stanęła na podium - Jej wyczyn przejdzie do historii?! Popularna wokalistka disco polo z medalem w ręku! Artystka na podium popularnych zawodów! https://disco-polo.info/uploads/news/znana-wokalistka-disco-polo-stanela-na-podium-jej-wyczyn-przejdzie-do-historiijpg.jpg Disco-Polo.info

Znana wokalistka disco polo zdobyła medal! Gwiazda stanęła na podium - Jej wyczyn przejdzie do historii?!

Popularna wokalistka disco polo z medalem w ręku! Artystka na podium popularnych zawodów!

Autor: Adam Begier, 06 Marzec 2022  18:17
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wybrane dla Ciebie:
  1. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
  2. Kordian w Malanowie! Król góralskiego disco polo wystąpi na XIX Dniach Malanowa
  3. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!

Marta Rawska - Skorusa na scenie disco polo zadebiutowała w połowie ubiegłego roku i z miejsca stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek. Folkowe brzmienie jej utworów zachwyciło niejednego fana dobrej muzyki!

Skorusa to pseudonim sceniczny zdolnej wokalistki Marty Rawskiej. Jej hity takie jak: “Oczka”, czy “Nóżki” porwały publiczność do tańca. Okazuje się jednak, że artystka disco polo ma również wiele innych talentów, którym warto przyjrzeć się bliżej!

Marta Rawska to prawdziwa kobieta renesansu. Utalentowana piosenkarka disco polo nie tylko czaruje bajecznym głosem, czy przebojowymi kawałkami. Skorusa jest także pasjonatką zdrowego trybu życia, który zapewni jej długowieczność!

Młoda wokalistka disco polo ma wielką słabość do biegania. Marta Rawska w przeciągu całego miesiąca potrafi przebiec nawet ponad 300 kilometrów! To naprawdę spory wyczyn, którym pochwalić się mogą tylko najtwardsi zawodnicy!

Marta Rawska z medalem w ręku! Artystka na podium popularnych zawodów!

Skorusa często bierze udział w zawodach biegowych, z których regularnie przywozi medale! Piękna artystka disco polo wzięła niedawno udział w czwartej edycji maratonu “Hardcorowa kumowa”, który odbywał się niedaleko Chełma. Dla Marty Rawskiej było to wyjątkowe wydarzenie, bowiem piosenkarka przywiozła stamtąd medal!

Marta błyskawicznie pokonała dystans 30 kilometrów, dzięki czemu zajęła drugie miejsce na podium! Szczęśliwa wokalistka nie ukrywa, że nie było to łatwe zadanie, jednak dla niej nie ma rzeczy niemożliwych!

“Kolejny start... Hardkorowy start... Na dystansie 30 km udało mi się wybiegać 2 miejsce w OPEN kobiet, troszkę biegania, troszkę wspinaczki, generalnie trasa skutecznie leczy z lęku wysokości, było megaaaaa!!!”

Skorusa poza autorskim materiałem wykonuje także znane covery. Jej wersja góralskiego hitu “Idzie dysc” przypadła do gustu dosłownie wszystkim. To naprawdę utalentowana wokalistka!