Reklama
Polecamy


Reklama

Znana wokalistka disco polo eksponuje swoje piękne i zgrabne ciało. Jej zdjęcia robią wrażenie!

2020-07-19T13:37:00+02:00 Znana wokalistka disco polo eksponuje swoje piękne i zgrabne ciało. Jej zdjęcia robią wrażenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/znana-gwiazda-disco-polo-eksponuje-swoje-cielesne-atuty-nad-woda-obrazek-poznaje-w-pamieci-na-dlugo-1595021457.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/yokomirage/
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda w swoim stylu pręży to, co w niej najpiękniejsze. Rozłożona na skalistym wybrzeżu, na tle wody, eksponuje seksowne ciało

Reklama

Niezwykle kuszące i gorące widoki w branży disco polo, to chleb powszedni. Z zapartym tchem i zacierając ręce można ostatnio obserwować relacje z wakacyjnych podróży artystek, czy modelek powiązanych ze światem disco polo.

Zobacz również: Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!

Co chwila można liczyć na serię pikantnych ujęć, które przyspieszają bicie serca do najszybszego rytmu. Jak tylko dowiedzieliśmy się, że Marta Konopla - Yoko, wyruszyła w letnią, zagraniczną wyprawę, z niecierpliwością wypatrywaliśmy zdjęć o specyfice, do której przyzwyczaiła nas piosenkarka.

I stało się...Marta dodała fotografię, na którą czekaliśmy my i cały spragniony zmysłowej pozy świat. Gwiazda w swoim stylu pręży to, co w niej najpiękniejsze. Rozłożona na skalistym wybrzeżu, na tle wody, eksponuje seksowne ciało. Artystka rozbudza swoją publikacją najbardziej senną wyobraźnię.

Każdy fan pięknych kobiet i szalenie atrakcyjnego ciała, powinien natychmiast obejrzeć kadr zaprezentowany przez wokalistkę. Ciężko wskazać co jest większym atutem w świecie disco polo.

Muzyka, czy uroda pięknych kobiet. Jak myślicie?

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  2. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.