2023-08-21T19:45:00+02:00 Znamy datę premierę nowego singla Dawida Narożnego pt. "Byłe"! Zobaczcie przedpremierę! Premiera singla 'Byłe' - połączenie Dawida Narożnego i TKM. Rytmiczny utwór disco polo, emocje i współpraca artystów. Premiera 24 sierpnia. https://disco-polo.info/uploads/news/znamy-date-premiere-nowego-singla-dawida-naroznego-pt-byle-zobaczcie-przedpremierejpg.jpg Disco-Polo.info

Znamy datę premierę nowego singla Dawida Narożnego pt. "Byłe"! Zobaczcie przedpremierę!


Premiera singla 'Byłe' - połączenie Dawida Narożnego i TKM. Rytmiczny utwór disco polo, emocje i współpraca artystów. Premiera 24 sierpnia.

Autor: Adam Begier, 21 Sierpień 2023  19:45
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Znamy datę premierę nowego singla Dawida Narożnego pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
 2. Disco Polo Festiwal Gądecz 2024! Plejada największych gwiazd! Kto wystąpi, bilety - zdobądź pakiet VIP!
 3. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!

  Premiera Nowego Singla i Teledysku

  Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w polskim disco polo, Dawid Narożny, przygotowuje się do premiery swojego najnowszego singla zatytułowanego "Byłe". Artysta, który zdobył serca słuchaczy swoimi poprzednimi utworami, tym razem postanowił połączyć siły z renomowanym raperem TKM. Duet pracował nad utworem "Byłe" przez ostatnie tygodnie, tworząc wyjątkową mieszankę stylów muzycznych i emocji.

  Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, data premiery singla została wyznaczona na 24 sierpnia. To właśnie tego dnia fani będą mieli okazję poznać nowy utwór w pełnej krasie i odkryć, w jakim kierunku artyści postanowili pójść tym razem.

  Współpraca Narożnego i TKM

  Dawid Narożny, artysta kojarzony głównie z gatunkiem disco polo, postanowił tym razem zdziwić swoją publiczność. Współpraca z raperem TKM zapowiada odmienny klimat i unikalny charakter nowego singla. TKM, znany ze swojego kunsztu w tworzeniu tekstów pełnych emocji, wkracza w świat Dawida Narożnego, tworząc nieszablonową mieszankę, która ma szansę zachwycić fanów obu artystów.

  Przebój "Byłe" podbija Polskie Kluby i TikToka

  Mimo że oficjalna premiera "Byłe" jeszcze nie nastąpiła, utwór ten już teraz wzbudza zainteresowanie wśród słuchaczy. Podczas koncertu Dawida Narożnego w jednym z polskich klubów, publiczność miała okazję poznać nowy kawałek na żywo. Reakcje były wręcz entuzjastyczne, co tylko podgrzewa atmosferę przed oficjalną premierą.

  Co więcej, fragment piosenki "Byłe" pojawił się na popularnej aplikacji TikTok, zdobywając tam uznanie i uzyskując liczne udostępnienia. To dowód na to, że chwytliwa melodia i rytmiczne brzmienie utworu mają potencjał stać się wirusem w świecie mediów społecznościowych.

  Rytmiczny i Wpadający w Ucho Utwór

  "Byłe" to kompozycja, która nie tylko podbija klubowe parkiety, ale również zapada w pamięć słuchaczy dzięki swojemu rytmicznemu i wpadającemu w ucho brzmieniu. Utwór ten to kolejny dowód na kreatywność i wszechstronność Dawida Narożnego oraz TKM. Ich połączenie w jednym projekcie przynosi wyjątkowe owoce, a "Byłe" z pewnością będzie ścieżką dźwiękową niejednego letniego wieczoru.

  Dla tych, którzy nie mogą doczekać się pełnej premiery, dostępny jest fragment piosenki "Byłe" na stronie disco-polo.info, gdzie każdy może już teraz zanurzyć się w atmosferze nowego utworu.

  Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na 24 sierpnia i cieszyć się kolejnym muzycznym dziełem od Dawida Narożnego i TKM.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Raider: Nowa produkcja w świecie Disco Polo: 'Też Tego Chcesz' | PREMIERA
  2. Wielka impreza! Taneczny Spodek 2025: Największe gwiazdy disco polo w Katowicach! Kto wystąpi, bilety!
  3. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!
  4. Disco Polo Festiwal Gądecz 2024! Plejada największych gwiazd! Kto wystąpi, bilety - zdobądź pakiet VIP!
  5. "Milion Białych Róż" w wykonaniu Massive – Weselny przebój w nowej wersji!
  6. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
  7. Nie uwierzysz, jak gwiazdy disco polo Top Girls wyglądały na koncercie! JEST MEGA gorąco!
  8. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie