Reklama
Polecamy


Reklama

Znakomita premiera od uroczej wokalistki disco polo! Posłuchajcie nowości!

2019-02-06T10:30:00+01:00 Znakomita premiera od uroczej wokalistki disco polo! Posłuchajcie nowości! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/znakomita-premiera-od-uroczej-wokalistki-disco-polo-posluchajcie-nowosci-1549319813.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Barbara Bielecka
Reklama


Premiera

"Do rana" - taki tytuł nosi nowa propozycja od przepięknej wokalistki disco polo!

Reklama

W świecie disco polo dzieje się naprawdę bardzo dużo! Co chwilę prezentujemy Wam znakomite premiery! Zazwyczaj pochodzą one od męskiej części świata disco polo. Tym razem jednak mamy dla Was nowość od przeuroczej wokalistki disco polo.

Lili, a tak naprawdę Barbara Bielecka na dobre zadomowiła się w świecie disco polo. Jej utwory kocha tysiące fanów, a każda kolejna propozycja podbija listy przebojów.

Zobacz również: Wokalistka disco polo poleciał z narzeczonym do Amsterdamu! Gwiazda spełniła swoje wielkie marzenie!

Tym razem mamy dla Was znakomitą premierę w postaci odświeżonej piosenki pt. "Do rana". Basia i spółka postanowili delikatnie podrasować swój przebój.

Jak wyszło? Oceńcie sami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!
  3. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.