2016-02-19T18:17:00+01:00 Zmiany w życiu Arka z grupy Veegas https://disco-polo.info/uploads/news/2016/02/arek-veegas-disco-polo.info_.png

Zmiany w życiu Arka z grupy Veegas

Redakcja , 19 Luty 2016  18:17
Zmiany w życiu Arka z grupy Veegas
Źródło zdjęć:
Reklama

Pogodny, przystojny i co najważniejsze bardzo utalentowany gitarzysta grupy Veegas planuje zmiany! Arek już od jakiegoś czasu myśli o założeniu rodziny i wspólnie ze swoją partnerką planują również potomka.   Gitarzysta – jak udało dowi...

Reklama

Pogodny, przystojny i co najważniejsze bardzo utalentowany gitarzysta grupy Veegas planuje zmiany! Arek już od jakiegoś czasu myśli o założeniu rodziny i wspólnie ze swoją partnerką planują również potomka.

 

Gitarzysta – jak udało dowiedzieć się naszej redakcji – marzy o bardzo tradycyjnej uroczystości, która będzie trwała do późnego świtu. Tej nocy prym mają wieść tańce, śpiewy i dobra zabawa. Arek jest obecnie jako jedyny kawalerem w grupie Veegas.

 

„Z Tobą chcę spełnić swe marzenia, mój świat kolory zmienia, gdy jesteś obok mnie” – brzmi fragment nowości grupy Veegas pt. „Pokochaj mnie”, która swoją premierę miała 11 lutego. Jak zdradził nam Adrian:

 

„Założeniem piosenki było opowiedzenie historii o dwojgu zakochanych w sobie ludzi. Jako, że propozycja powstała również z myślą o święcie zakochanych sceneria musiała w pewien sposób oddawać klimat Walentynek. Zamość zimą wygląda bajecznie – podobnie jak miłość, która trwa pomiędzy zakochanymi. Dlatego postanowiliśmy zrealizować klip, oparty na historii dwojga zakochany, zimową porą”.

 

Myślicie, że wspomniana w klipie historia została zainspirowana życiem osobistym Arka? Gitarzyście oczywiście gratulujemy podjęcia tak kluczowych decyzji i trzymamy kciuki. Tymczasem Wam raz jeszcze – za pośrednictwem serwisu DiscoClipy.Com – prezentujemy nowość „Pokochaj mnie”

 

 

Veegas – Pokochaj Mnie

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!
  2. Odsłonięty biust oraz okulary gwiazdy disco polo! To prawdziwa gorąca mamuśka!
  3. Piękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!
  4. Popularna wokalistka disco polo trafiła do szpitala! Tej majówki długo nie zapomni!
  5. Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS!
  6. Zwyciężczyni programu Projekt Lady III w produkcji disco polo! To będzie nowy hit lata?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama