2021-08-11T17:31:00+02:00 Złoto na koncie Marcina Siegieńczuka! Legendarny gwiazdor disco polo wyróżniony! https://disco-polo.info/uploads/news/zloto-na-koncie-marcina-siegienczuka-legendarny-gwiazdor-disco-polo-wyroznionyjpg.jpg

Złoto na koncie Marcina Siegieńczuka! Legendarny gwiazdor disco polo wyróżniony!

Redakcja , 11 Sierpień 2021  17:31
Złoto na koncie Marcina Siegieńczuka! Legendarny gwiazdor disco polo wyróżniony!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcin_siegienczuk/

Tysiące fanów wokalisty nie mogą się mylić! Muzyk stworzył naprawdę udany przebój, który błyskawicznie podbił serca słuchaczy!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Każdy artysta disco polo marzy o tym, by jego kawałki trafiały do jak największego grona odbiorców. Jeśli przy tym pojawią się też jakieś nagrody, to tylko należy się cieszyć!

Zobacz również: Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!

ZŁOTA PŁYTA DLA POPULARNEGO GWIAZDORA DISCO POLO

Reklama

Marcin Siegieńczuk to uwielbiany artysta, który od ponad 20 lat nieprzerwanie święci triumfy w disco polo. Największe hity wokalisty do dziś nucą miliony fanów. Nie ma przecież osoby, która choć raz nie słyszałaby słynnej “Sąsiadki”, czy utworu “Ciało do ciała”! Marcin Siegieńczuk jest jednym z najpopularniejszych gwiazdorów disco polo. Wokalista wszedł w posiadanie magicznego eliksiru, który sprawia, że każda rzecz, której dotknie, błyskawicznie zamienia się w złoto! I to dosłownie!

Sympatyczny artysta disco polo po raz kolejny może otwierać szampana! Marcin dostał złotą płytę za kawałek “Brak mi ciebie, tęsknię”! Tysiące fanów wokalisty nie mogą się mylić! Muzyk stworzył naprawdę udany przebój, który błyskawicznie podbił serca słuchaczy!

Reklama

Szczęśliwy gwiazdor disco polo nie posiada się ze szczęścia! Złota płyta to przecież nie tylko największa nagroda za ciężką pracę, ale także i świadomość, że jest się naprawdę uwielbianym artystą! Kawałek “Brak mi Ciebie, tęsknię” w sieci pojawił się w 2017 roku. Od tamtej pory utwór Marcina zyskał już ponad 3 miliony wyświetleń! To wielkie osiągnięcie, które nie udaje się każdemu!

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!

Reklama
Plik Marcin-Siegienczuk---zlota-plyta--1.jpg
Reklama

Marcin Siegieńczuk - Głowa do góry

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Marcin Siegieńczuk - Głowa do góry
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Flirciarska i cukierkowa nowość pt. 'Szarlotka' od Moniki Chwajoł podbije rynek disco polo? Takiego teledysku jeszcze nie było! Fani są zszokowani!
  2. Gwiazdor disco polo podzielił się radością w sieci! Marcin Miller BOYS otrzymał wyjątkowy dowód sympatii!
  3. Piękni i Młodzi zaskakują nową akcją! Fani wysyłają gwiazdom disco polo wielkie wsparcie!
  4. Popularna wokalistka disco polo zszokowała wszystkich stylizacją! To co ma na głowie wzbudza największe zainteresowanie!
  5. Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!
  6. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  7. Milena Grzywacz z zespołu Szpilki w wyjątkowej i bardzo ponętnej odsłonie! Śliczna wokalistka disco polo czaruje nieziemskim uśmiechem!
  8. Znani producenci muzyczni odświeżyli nowy hit zespołu Bayera! Klubowa wersja podbije listy przebojów?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami