2021-03-19T07:37:00+01:00 Zjawiskowa Magda Narożna w wyjątkowej sesji. Królowa disco polo wygląda zniewalająco! https://disco-polo.info/uploads/news/zjawiskowa-magda-narozna-w-wyjatkowej-sesji-krolowa-disco-polo-wyglada-zniewalajacojpg.jpg

Zjawiskowa Magda Narożna w wyjątkowej sesji. Królowa disco polo wygląda zniewalająco!

Redakcja , 19 Marzec 2021  07:37
Zjawiskowa Magda Narożna w wyjątkowej sesji. Królowa disco polo wygląda zniewalająco!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W czasie koncertowej posuchy, piosenkarka disco polo ma pełne ręce roboty. Narożna została zaproszona do wzięcia udziału

Reklama

Fani disco polo niezwykle często mają okazję podziwiać wizualną wartość największych gwiazd. Artystki dbają, by ich profile tętniały życiem i robią to z dużym powodzeniem.

Zobacz również: Niezwykła premiera w disco polo od Kordiana! Popularny artysta stworzył hit, który będzie śpiewać cała Polska?!

Najpopularniejsze przedstawicielki tanecznego świata, budzą zawsze największe emocje i powodują lawinę komentarzy. Magda Narożna za każdym razem może liczyć na pozytywny odbiór swoich publikacji. Nic w tym dziwnego. Najnowszym materiałem udowadnia, że chwalebne opinie jej się po prostu należą.

Liderka grupy Piękni i Młodzi od wielu lat jest na fali wznoszącej. Nawet teraz, w czasie koncertowej posuchy, piosenkarka ma pełne ręce roboty. Narożna została zaproszona do wzięcia udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym radzi sobie doskonale. Podobne sukcesy Magdalena święci na instagramie.

Jej najnowsze zdjęcie zachwyciło odbiorców do reszty. Wokalistka wystąpiła w perfekcyjnym makijażu, który podkreślił jej urodę. Obserwujący mocno docenili udostępniony materiał: "Pięknie wyglądasz. Nic dodać nic ująć", "Love. Mistrzostwo świata", "To Ty nadajesz temu makijażowi to piękno", grzmią internauci.

Trudno się nie zgodzić. Królowa disco polo naprawdę powala na kolana swoim wyglądem. Zobaczcie to zdjęcie i napiszcie co sądzicie. Zapraszamy także do odsłuchania piosenki zespołu Piękni i Młodzi pt. "Nowa ja".

Zobacz również: Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PIĘKNI I MŁODZI - NOWA JA
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo czaruje zgrabnymi nogami na koncercie! Fanom opadły szczęki! Wygląda BOSKO!
  2. Gorąca premiera od zespołu Daj to Głośniej! Gwiazdorzy disco polo stworzyli hit, który wywinduje ich na muzyczny szczyt?!
  3. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi z milionami na koncie! Gwiazda disco polo może otwierać szampana!
  4. Cudowna gwiazdeczka disco polo odważnie zaprezentowała swoje cudowne ciało! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  5. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła ciało! Fani komplementują artystkę 'Jesteś utalentowana i piękna'
  6. Całuśna nowość zespołu News podbija serca fanów disco polo! To będzie wielki hit nie tylko zakochanych?! 'Można słuchać w nieskończoność'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami