Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-19T07:37:00+01:00 Zjawiskowa Magda Narożna w wyjątkowej sesji. Królowa disco polo wygląda zniewalająco! https://disco-polo.info/uploads/news/zjawiskowa-magda-narozna-w-wyjatkowej-sesji-krolowa-disco-polo-wyglada-zniewalajacojpg.jpg
Reklama

Zjawiskowa Magda Narożna w wyjątkowej sesji. Królowa disco polo wygląda zniewalająco!

Redakcja , 19 Marzec 2021  07:37
Zjawiskowa Magda Narożna w wyjątkowej sesji. Królowa disco polo wygląda zniewalająco!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

W czasie koncertowej posuchy, piosenkarka disco polo ma pełne ręce roboty. Narożna została zaproszona do wzięcia udziału

Reklama

Fani disco polo niezwykle często mają okazję podziwiać wizualną wartość największych gwiazd. Artystki dbają, by ich profile tętniały życiem i robią to z dużym powodzeniem.

Zobacz również: Co za widoki! Gwiazda disco polo - Sylwek z Power Play pokazał się z żoną! Jest piękna! Między parą widać chemię z daleka!

Najpopularniejsze przedstawicielki tanecznego świata, budzą zawsze największe emocje i powodują lawinę komentarzy. Magda Narożna za każdym razem może liczyć na pozytywny odbiór swoich publikacji. Nic w tym dziwnego. Najnowszym materiałem udowadnia, że chwalebne opinie jej się po prostu należą.

Liderka grupy Piękni i Młodzi od wielu lat jest na fali wznoszącej. Nawet teraz, w czasie koncertowej posuchy, piosenkarka ma pełne ręce roboty. Narożna została zaproszona do wzięcia udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym radzi sobie doskonale. Podobne sukcesy Magdalena święci na instagramie.

Jej najnowsze zdjęcie zachwyciło odbiorców do reszty. Wokalistka wystąpiła w perfekcyjnym makijażu, który podkreślił jej urodę. Obserwujący mocno docenili udostępniony materiał: "Pięknie wyglądasz. Nic dodać nic ująć", "Love. Mistrzostwo świata", "To Ty nadajesz temu makijażowi to piękno", grzmią internauci.

Trudno się nie zgodzić. Królowa disco polo naprawdę powala na kolana swoim wyglądem. Zobaczcie to zdjęcie i napiszcie co sądzicie. Zapraszamy także do odsłuchania piosenki zespołu Piękni i Młodzi pt. "Nowa ja".

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: PIĘKNI I MŁODZI - NOWA JA
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!
  2. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  3. Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!
  4. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej