2021-05-03T21:08:00+02:00 Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo sobowtórem słynnej Pameli Anderson?! Zobaczcie zdjęcia! Wyglądają jak s https://disco-polo.info/uploads/news/sceny-jak-ze-slonecznego-patrolu-piekna-gwiazda-disco-polo-czaruje-swoim-seksapilemjpg.jpg

Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo sobowtórem słynnej Pameli Anderson?! Zobaczcie zdjęcia! Wyglądają jak siostry!

Redakcja , 03 Maj 2021  21:08
Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo sobowtórem słynnej Pameli Anderson?! Zobaczcie zdjęcia! Wyglądają jak siostry!
Źródło zdjęć: facebook.com/maraqujashow
Reklama

Fani nie mają złudzeń! Oglądając zdjęcia, zaczęli porównywać naszą gwiazdę disco polo do słynnej Pameli Anderson!

Reklama

Takiej figury wokalistce pozazdrościć może niejedna kobieta! Beata Powolny, to kobieta wielu talentów! Śpiewa, tańczy, projektuje stroje, a także zachwyca swoimi gorącymi sesjami!

Zobacz również: Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu tym hołd?!

Piękna gwiazda disco polo posiada niezwykłe doświadczenie sceniczne. Wokalistka zadebiutowała w 2003 roku w zespole Tatuash, który był polskim odpowiednikiem rosyjskiego duetu Tatu. Z tą formacją nagrała dwie kasety i kilka teledysków. Później nieco zniknęła z mediów. Muzyka jednak nadal pozostawała w jej sercu, dzięki czemu  artystka ponownie powróciła na scenę i to w aż kilku  muzycznych wcieleniach!

Betty, Beti Blue, Betiber – pod takimi nazwami wokalistka występowała jeszcze do niedawna. Największą popularność przyniosły jej jednak występy z taneczną formacją Maraquja, z którą od wielu lat występuje na wielkich telewizyjnych koncertach, tworząc oprawę taneczną największych gwiazd disco polo. Dziewczyny występowały m.in. podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, wraz z popularnym Bayer Fullem.

Okazuje się, że Beata Powolny ma także inne talenty! Wokalistka jest piękną kobietą, na której widok niejednemu mężczyźnie szybciej bije serce! Gwiazda opublikowała właśnie pikantne zdjęcia w stroju kąpielowym! Fani zaniemówili z wrażenia! Co za figura!

Reklama

Życie w Polsce ostatnio nie nastraja optymistycznie. Brak koncertów, ciągłe zakazy i jeszcze ta depresyjna pogoda...  Beata wraz z dziewczynami z Maraquja postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i polecieć na krótkie wakacje do ciepłych krajów! Palmy, upalna pogoda, szum fal - aż chce się żyć! Takiej scenerii nie sposób nie wykorzystać do pamiątkowej sesji!

Piękna Beata skorzystała zatem z uroku chwili, czego efektem jest niezwykle seksowna sesja zdjęciowa! Wokalistka pozuje w skąpym bikini, które odsłania jej wszystkie walory! Fani są zachwyceni, już dawno nie widzieli tak zgrabnego ciała! Te długie nogi, jędrne pośladki! Takiej figury wokalistce pozazdrościć może niejedna kobieta!

Fani oglądając zdjęcia, zaczęli porównywać naszą gwiazdę do słynnej Pameli Anderson! Nie ma się czemu dziwić. Beata wygląda na zdjęciach jak gwiazda “Słonecznego Patrolu”!

Zobacz również: Piękna gwiazda odważnie odsłoniła swoje wdzięki. W sieci zawrzało!

Reklama
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu tym hołd?!
  2. Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!
  3. Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!
  4. Przepiękna wokalistka disco polo wygląda niezwykle ponętnie! Szpilki podkreślają jej cudowną figurę!
  5. Z teledysku disco polo zrobił film akcji?! To ukłon w stronę ludzi walczących o lepsze jutro!
  6. Fani zachwyceni nowością Camasutry! To będzie hit disco polo na lata?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama