2023-12-20T11:33:00+01:00 "Zioło" w nowej odsłonie - Iness i Dance 2 Disco Poznaj nową wersję hitu "Zioło" Iness, odmienioną przez Dance 2 Disco. Świeże brzmienie disco polo łączące energię klubową z klasycznym rytmem https://disco-polo.info/uploads/news/ziolo-w-nowej-odslonie---iness-i-dance-2-disco-2jpg.jpg Disco-Polo.info

"Zioło" w nowej odsłonie - Iness i Dance 2 Disco


Poznaj nową wersję hitu "Zioło" Iness, odmienioną przez Dance 2 Disco. Świeże brzmienie disco polo łączące energię klubową z klasycznym rytmem

Autor: Adam Begier, 20 Grudzień 2023  11:33
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
 2. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
 3. "Połowa raperów robi lepsze disco polo niż discopolowcy" odważne słowa Marcina Miller z Boys u Żurnalisty! | VIDEO

  Scena muzyczna disco polo nieustannie się rozwija, a ostatnim dowodem na to jest premiera nowej wersji utworu "Zioło", za którą odpowiedzialna jest popularna artystka Iness. Ta dynamiczna i pełna energii wersja, to rezultat współpracy z znanymi producentami z Warszawy, Dance 2 Disco. Ich nowoczesne podejście do muzyki disco polo pokazuje, że gatunek ten nieustannie się odnawia i przyciąga nowych słuchaczy.

  Klubowy charakter nowej aranżacji "Zioło" to śmiały krok naprzód dla Iness. Utwór zyskał nowe życie dzięki żywiołowym beatom i nowoczesnej produkcji, stając się idealnym soundtrackiem zarówno dla klubowych wieczorów, jak i energetycznych, domowych imprez. Dance 2 Disco, znani ze swojej zdolności do tworzenia chwytliwych melodii, wnieśli do utworu świeży powiew klubowej atmosfery.

  Dance 2 Disco - Architekci Nowego Brzmienia Disco Polo

  Dance 2 Disco, warszawski duet producencki, zasłynął ze swojej umiejętności łączenia tradycyjnego brzmienia disco polo z nowoczesnymi rytmami dance i house. Ich współpraca z Iness przy "Zioło" to kolejny przykład, jak nowe technologie i innowacyjne podejście do produkcji mogą odmienić oblicze dobrze znanego hitu.

  Nowa wersja "Zioło" to nie tylko odświeżenie klasycznej melodii, ale również propozycja dla młodszego pokolenia słuchaczy, które szuka czegoś więcej niż standardowego disco polo. Dynamiczne beaty, nowoczesne aranżacje i charakterystyczny wokal Iness tworzą wyjątkową mieszankę, która może przyciągnąć uwagę nie tylko stałych fanów gatunku, ale i nowej publiczności.


  Iness - Zioło (Dance 2 Disco Remix)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Jacek Kurski powraca?! Disco polo powróci do TVP?
  2. Festiwal Disco Ostróda 2024: Nie Przegap Promocji na Bilety!
  3. Grupa disco polo Capella porusza serca nowym hitem "O Tobie"! Podbiją tym listy przebojów?!
  4. Lares prezentuje cover utworu "Granica"
  5. Polacy GO kochają?! Król Latino Skolim w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! | VIDEO
  6. Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka"! To będzie niezwykła nowość?
  7. Ciąża i rozwód?! Kajra i Sławomir przerywają milczenie! Artyści ujawnili kulisy swojego życia!
  8. Najnowszy utwór Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' to nowy hit lata? Zobacz ten teledysk! To lepszy numer niż "Ona działa na mnie jak"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie