O Gwiazdach

Zibo w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii"

Zibo w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii"
Zgłoś błąd

Muzyk pojawił się na planie w miniony wtorek, gdzie wziął udział w scenach z samym Bogusławem Lindą!

Reklama

Oficjalnie możemy potwierdzić, że Paweł Chmielewski znalazł się w obsadzie najnowszego filmu Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii"! Muzyk pojawił się na planie w miniony wtorek, gdzie wziął udział w scenach z samym Bogusławem Lindą!

Niestety nie możemy zdradzić nic więcej. Dlatego z niecierpliwością oczekujemy premiery filmu, która zaplanowana jest na luty przyszłego roku.

Reklama

To nie koniec niespodzianek jakie szykuje Zibo. Jak wspominaliśmy kilka dni temu, artysta dopieszcza właśnie teledysk do utworu "Jeszcze jedna noc". Mało tego. Jeszcze w tym roku planuje stworzyć dwie autorskie produkcje, które w przyszłym roku zawładną dyskotekami w całej polsce. Jedną z nowych piosenek ma docelowo zaśpiewać z gwiazdą wielkiego formatu polskiej muzyki rozrywkowej. Z jaką? To jeszcze tajemnica.

Czy rok 2018 będzie należał do Zibo? Tego nie wiemy. Pewne jest natomiast, że będzie o nim głośno.

Reklama
Oglądaj
Oglądaj
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Zibo
Zibo Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o Zibo