2023-12-15T15:08:00+01:00 Zespół Sunset z nową produkcją "Number one" mimo dużych przeciwności! SunSet powraca z hitem 'Number One'. Przeczytaj o wyzwaniach zespołu, ich nowej premierze i nadchodzącej współpracy z Detmi. https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-sunset-z-nowa-produkcja-number-one-mimo-duzych-przeciwnoscijpg.jpg Disco-Polo.info

Zespół Sunset z nową produkcją "Number one" mimo dużych przeciwności!


SunSet powraca z hitem 'Number One'. Przeczytaj o wyzwaniach zespołu, ich nowej premierze i nadchodzącej współpracy z Detmi.

Autor: Adam Begier, 15 Grudzień 2023  15:08
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Zespół Sunset z nową produkcją
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim: Zaskakujący kierunek studiów gwiazdy! Co studiował król latino
 2. Wokalistka zespołu Shine królową disco polo?! Aleksandra Rybaczek w koronie podbija sieć! Czym zaskoczy?!
 3. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy
Reklama

Zespół SunSet, znany na scenie disco polo dzięki twórczości Daniela i Kamila, wskrzesza swoją karierę z nowym singlem "Number One". Po serii wyzwań, w tym opóźnień wydawniczych i technicznych problemów z kanałem YouTube, duet ten pokazuje, że nawet w trudnych czasach można odnieść sukces. Premiera utworu, która odbyła się 15 grudnia, jest nie tylko świadectwem ich wytrwałości, ale i zapowiedzią nowej ery w ich karierze.

SunSet, mimo przeciwności losu, nie ustaje w dążeniu do doskonałości. Ostatni album grupy, który ukazał się z niemałym opóźnieniem w połowie 2022 roku, był dla zespołu trudnym okresem. Jednak zespół nie poddał się i skupił na tworzeniu nowego materiału, co zaowocowało premierą "Number One". Utwór ten, nagrany w białostockim klubie Rokoko Cubano, nie tylko podkreśla ich muzyczną wszechstronność, ale i odzwierciedla pasję oraz zaangażowanie zespołu w każdy aspekt produkcji - od aranżacji po wokale.

Nadchodzące miesiące zapowiadają się ekscytująco dla fanów SunSet. Zespół planuje kolejne dwie premiery, z których jedna, zaplanowana na styczeń, będzie owocem współpracy z popularnym artystą Detmi. Ta współpraca może okazać się kluczowa dla dalszego rozwoju SunSet i ich pozycji na rynku muzycznym.

Warto zwrócić uwagę na determinację i ciężką pracę, które SunSet wkłada w swoją muzykę. Ich historia pokazuje, jak ważna jest wytrwałość i wiara w swoje umiejętności, szczególnie w obliczu przeszkód. "Number One" to nie tylko nowy utwór, ale też symbol nowego rozdziału dla Daniela i Kamila, którzy niezłomnie podążają swoją drogą, niezależnie od przeszkód.

Reklama

SunSet - Number One

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Roxaok zaprasza, na letnie koncerty 2024 Sprawdź, Gdzie Usłyszysz Jej Hity!
 2. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku
 3. Magik Band zaskakuje! Uwielbiany zespół w kultowym hicie 'Jolka Jolka pamiętasz' sprawia, że ciarki przechodzą
 4. Rajmund zachwyca fanów nowością "Potępiony II" – Czy to hit na lata?
 5. Sceny jak z filmu?! Gwiazdy disco polo Łobuzy w amerykańskim stylu. Ich nowość „Chodź ze mną” podbije sieć?! Zobacz VIDEO
 6. Tak wygląda partnerka uwielbianego gwiazdora disco polo! Zjawiskowa Natalia Troczyńska rozpala internet!
 7. Iness nowością "Taki, Taki" podbije rynek disco polo?! Zobacz i posłuchaj przedpremierę nowego hitu!
 8. Piosenka zespołu Defis "Tylko Czas" w nowej wersji!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie