2023-11-25T12:35:00+01:00 Zespół MASSiVE w utworze "Usłysz wołanie"! Jak wyszło? MASSiVE prezentuje nową wersję hitu 'Usłysz wołanie' z kobiecym wokalem, wprowadzając świeżość do świata disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-massive-w-utworze-uslysz-wolanie-jak-wyszlojpg.jpg

Zespół MASSiVE w utworze "Usłysz wołanie"! Jak wyszło?

Autor: Adam Begier , 25 Listopad 2023  12:35
Zespół MASSiVE w utworze
Źródło zdjęć: materiał prasowy

MASSiVE prezentuje nową wersję hitu 'Usłysz wołanie' z kobiecym wokalem, wprowadzając świeżość do świata disco poloReklama

  Reklama

  Disco polo, gatunek muzyczny głęboko zakorzeniony w polskiej kulturze, nadal ewoluuje i zaskakuje swoich fanów. Tym razem na scenę wkracza zespół MASSiVE, znany z energicznych występów weselnych oraz autorskich utworów disco polo. Ich najnowsze wykonanie kultowego hitu zespołu Boys pt. "Usłysz wołanie" wprowadza świeżość i nową jakość do dobrze znanego repertuaru.

  Zespół MASSiVE, choć kojarzony głównie z występów na weselach, coraz śmielej podbija scenę muzyki disco polo. Ich interpretacja utworów nie tylko odświeża znane przeboje, ale też dowodzi, że disco polo jest gatunkiem ciągle pełnym niespodzianek. Oryginalna wersja "Usłysz wołanie" zespołu Boys, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, w wykonaniu MASSiVE zyskuje nowy wymiar.

  Kobiecy Wokal w Disco Polo – Rewolucja MASSiVE

  Zaskakującym, a zarazem intrygującym elementem nowej wersji "Usłysz wołanie" jest dominujący kobiecy wokal. MASSiVE postanowił odejść od tradycyjnego schematu męskiego głosu dominującego w disco polo, dając główne role wokalistkom. To przełomowe podejście nie tylko wzbogaca utwór o nową głębię emocjonalną, ale także podkreśla wszechstronność i talent członkiń zespołu.

  MASSiVE z utworem "Usłysz wołanie" w nowej aranżacji to dowód na to, że disco polo nadal może zaskakiwać i ewoluować. Kobiecy wokal w tym gatunku to świeża, choć coraz bardziej popularna tendencja, która może zrewolucjonizować scenę disco polo. MASSiVE udowadnia, że nawet dobrze znane utwory mogą zyskać nowe życie i zachwycić szeroką publiczność. Czekamy na więcej innowacji i niekonwencjonalnych podejść w świecie disco polo!

  Reklama

  Zespół MASSiVE - Usłysz Wołanie z |rep. BOYS|

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Topky i Ich nowy przebój: 'Nie liczy się nic' - podbija świat disco polo. To najlepsza premiera dziewczyn?
  2. Playboys i ich walentynkowy hit! Przepiękna premiera pt. 'Tak już zostanie'
  3. Mig zdobywa YouTube! Jak "Filmowe role" podbiły polską scenę Disco Polo?
  4. Kultowy hit zespołu Boys w nowej odsłonie: 'A ja się bawię'
  5. Premiera: "Góraleczko Góraleczko" - Taneczny hit Magik Band
  6. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę
  7. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  8. Nowość od zespołu Boys pt. "Zakręciłem Ciebie"! Nowa wersja na rok 2024

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie