Reklama
Polecamy


Reklama

Zespół disco polo szokuje nowością! Piosenka porywa do tańca!

2020-05-19T09:00:00+02:00 Zespół disco polo szokuje nowością! Piosenka porywa do tańca! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/zespol-disco-polo-szokuje-nowoscia-piosenka-porywa-do-tanca-1589146168.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Przebój pod tytułem „Gdzie prywatki te”, to idealna, muzyczna riposta dla piosenki Wojciecha Gąsowskiego „Gdzie się podziały tamte prywatki”

Reklama

Mimo koncertowej ciszy, w świecie disco polo nie ma mowy o braku aktywności ze strony artystów pod węglem publikowania nowych produkcji. I chociaż gwiazdy często udostępniają piosenki bez oprawy teledyskowej, to forma audio jest na tyle doskonała, że zachwyca pomimo nieobecności klipu.

Zobacz również: Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!

Na szczęście formacji Blue Angels udało się zrealizować projekt w całości. Utwór który opublikowali zachwycił fanów! Przebój pod tytułem „Gdzie prywatki te”, to idealna, muzyczna riposta dla piosenki Wojciecha Gąsowskiego „Gdzie się podziały tamte prywatki”. Obie propozycje jednak są do siebie podobne jedynie tytułem.

Discopolowa produkcja jest o wiele bardziej taneczna. Już pierwsze dźwięki tej kompozycji świadczą o tym, że sprawdzi się ona na wszelkich imprezach tanecznych w Polsce! Klip do hitu grupy Blue Angels, to doskonale utrwalony schemat, który dokładnie podkreśla przemyślaną fabułę całego projektu.

Pod filmem przewijają się komentarze: „Świetny kawałek!”, „Sztos”. Te słowa dobitnie wskazują na hitową naturę tej nowości! My jesteśmy przekonani, że niedługo o piosence zrobi się bardzo głośno, a jej wielki potencjał zaleje rynek disco polo!

Zobacz również: Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  2. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  3. Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.