Reklama
Polecamy


Reklama

Zespół disco polo bez granic! Zrobili grubą imprezę na przypadkowej stacji benzynowej!

2019-07-26T17:35:00+02:00 Zespół disco polo bez granic! Zrobili grubą imprezę na przypadkowej stacji benzynowej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/zespol-disco-polo-bez-granic-zrobili-gruba-impreze-na-przypadkowej-stacji-benzynowej-1563805207.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejny szalony pomysł

Reklama

Z tymi artystami impreza nie ma końca. Dla nich dzień tygodnia i miejsce nie mają żadnego znaczenia. Panowie z zespołu Freaky Boys rozłożyli wszystkich na łopatki!

Zobacz również: Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!

Najbardziej zwariowany zespół w branży disco polo ponownie zaskoczył. Krystian Nowak z formacji Freaky Boys ma nieposkromione pokłady energii. Niezaprzeczalny wulkan sceniczny, który słynie z dystansu do siebie. Niedawno miała miejsce nietypowa sytuacja z udziałem uwielbianego i jakże zakręconego wokalisty Freaky Boys.

Nikt się tego nie spodziewał. Panowie wracali grzecznie, jak co tydzień po koncercie do hotelu. Nie obyło się bez przystanku na stacji benzynowej. Pozornie nic nie wskazywało na to, że stacja przerodzi się w imprezownie. Jednakże w towarzystwie Freaky Boys należy być gotowym na wszystko.

W tym przypadku Krystian chyba sam do końca nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Na stacji, gdzie nie planowali dłuższego postoju spotkali Norberta z Vox FM, a także Jacka z Polo Tv. Panowie doskonale czują się w swoim towarzystwie. Dla nich czas i miejsce nie mają znaczenia. Freaky Boys, jak sama nazwa wskazuje, nieważne gdzie są, zawsze rozkręcą imprezę.

Jednakże dyskoteki na stacji benzynowej nikt nie był w stanie przewidzieć. Spontaniczność wokalisty disco polo chyba nikogo już nie zdziwi.

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejny szalony pomysł w stylu Krystiana z formacji Freaky Boys!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  2. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  3. Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.