Reklama
Polecamy


Reklama

Zespół Defis dał czadu na … weselu! Goście byli wniebowzięci! | VIDEO

2018-05-10T19:10:00+02:00 Zespół Defis dał czadu na … weselu! Goście byli wniebowzięci! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/zespol-defis-dal-czadu-na-weselu-goscie-byli-wniebowzieci-1525967577.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Facebook - Zespół Muzyczny Defis
Reklama


Ogólna

Karol z zespołem był jednym ze specjalnych gości na weselu Edyty i Adriana, które odbyło się w ubiegłym roku. Jak bawili się goście?

Reklama

Wspomniane wesele odbyło się w październiku 2017 roku, jednak nagranie w sieci pojawiło się dopiero niedawno. Ponad 20 minut nagrania pokazuje świetną zabawę zachwyconych obecnością Karola gości.

Nie zabrakło płyt, wspólnych zdjęć oraz największych hitów zespołu. „Jeden gest”, „Wciąż o Tobie mam sny” czy „Będziemy pić” to tylko kilka z wielu zagranych na tej imprezie utworów. Jak widać, Karol Zawrotniak zawrócił w głowie wszystkim obecnym gościom, wcielając się niemalże idealnie w rolę weselnego wodzireja! Dla Pary Młodej z pewnością była to idealna niespodzianka, która w ich pamięci zostanie na długie lata.

Jak bawili się goście na wspomnianej imprezie? Zobaczcie poniższe nagranie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!
  2. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  3. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.