Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon Maryniuk (Akcent) prosi o pomoc! Wzruszający apel gwiazdy disco polo pojawił się w sieci!

2020-08-25T07:25:00+02:00 Zenon Maryniuk (Akcent) prosi o pomoc! Wzruszający apel gwiazdy disco polo pojawił się w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/zenon-maryniuk-akcent-prosi-o-pomoc-wzruszajacy-apel-pojawil-sie-w-sieci-1598290954.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/akcentpolska
Reklama


Życie gwiazd

Jedna z największych legend muzyki tanecznej - Zenon Martyniuk - błaga o pomoc w uratowaniu życia

Reklama

Wielokrotnie pisaliśmy już o tym, że Artyści związani z disco polo mają wielkie serca. Potwierdza się to i tym razem, kiedy jedna z największych legend muzyki tanecznej błaga o pomoc w uratowaniu życia maleńkiej istoty.

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Zenon Martyniuk to Artysta, którego od lat nazywa się królem disco polo. Nie bez przyczyny - jest jedną z najbardziej popularnych twarzy w świecie disco polo, zarówno pod kątem muzycznym, jak i komercyjnym. Udział Zenona Martyniuka w kampaniach reklamowych jest dla świata muzyki tanecznej ogromnym wyróżnieniem.

Sam Zenon Martyniuk jest skromnym człowiekiem. Nie przechwala się swoimi osiągnięciami, nie gwiazdorzy i przede wszystkim, jest bardzo "ludzki". Udowadnia to za każdym razem, gdy chętnie pomaga potrzebującym - tak było też i tym razem.

Artysta udostępnił za pomocą Facebooka błagalną prośbę o pomoc dla chorego dziecka. Post udostępniony przez króla disco polo rozniósł się lawinowo - samo udostępnienie lidera Akcentu "podało dalej" ponad 350 osób.

Jeśli chcecie wspomóc akcję, pozostawiamy link do platformy siepomaga.pl - mamy nadzieję, że akcja znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie.

Zobacz również: Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  2. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  3. Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.