2024-04-10T08:30:00+02:00 Zenek Martyniuk bez ogródek!! Szokujące wyznania po weselu syna! Wiemy co myśli o Faustynie, swojej synowej Zenek Martyniuk zaskakuje na weselu syna! Prawda o relacjach z synową, luksusowe detale imprezy - przeczytaj o niezapomnianym świętowaniu w rytmie disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/zenek-martyniuk-bez-ogrodek-szokujace-wyznania-po-weselu-synajpg.jpg Disco-Polo.info

Zenek Martyniuk bez ogródek!! Szokujące wyznania po weselu syna! Wiemy co myśli o Faustynie, swojej synowej!


Zenek Martyniuk zaskakuje na weselu syna! Prawda o relacjach z synową, luksusowe detale imprezy - przeczytaj o niezapomnianym świętowaniu w rytmie disco polo

Autor: Adam Begier, 10 Kwiecień 2024  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/faustynaaj/
Zenek Martyniuk bez ogródek!! Szokujące wyznania po weselu syna! Wiemy co myśli o Faustynie, swojej synowej!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Marianna Schreiber w teledysku Disco Polo! Zespół Extazy z nowością "Ślicznotkę"! Zobacz nowość jako pierwszy!
 2. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
 3. Playboys rozgrzali Lublin! Tłumy na koncercie zespołu disco polo
Reklama

Kiedy Daniel Martyniuk, syn legendarnego Zenka Martyniuka, zawarł związek małżeński na egzotycznej wyspie Bali, wiele pytań narastało wokół tego, jak ślub zostanie uczczony w Polsce. Odpowiedź przyszła z hukiem - huczne wesele Daniela odbyło się w Niedzielę Wielkanocną, a na scenie zaśpiewał sam Zenek Martyniuk, król polskiego disco polo.

To, co odróżniało to wesele od innych, to bez wątpienia skala i dbałość o szczegóły. Młoda para zaprosiła około 200 gości do lokalu Kama Kowalski, który błyszczał jako idealne miejsce na taką imprezę. Sala prezentowała się znakomicie, a dodatkowe atrakcje nie pozostawiały niczego do życzenia. Goście cieszyli się z obfitości – od słodkiego stołu z fontanną czekolady po wiejski stół z przekąskami. Zabawa trwała do białego rana, z wieloma gośćmi pozostającymi na noc w hotelu.

W centrum uwagi były jednak nie tylko atrakcje, ale i rodzinne relacje. Pojawiały się spekulacje o napięciach między Zenkiem Martyniukiem a Faustyną, nową synową. Jednak te plotki szybko zostały rozwiane przez samego gwiazdora. Zenek Martyniuk, zapytany o swoją relację z Faustyną, rozwiał wszelkie wątpliwości. Podkreślił, że relacje są serdeczne i bezpretensjonalne.

"Fajnie, dobrze, wszystko w porządku," zapewniał, dodając, że zna Faustynę już od dłuższego czasu i ceni jej towarzystwo. - powiedział w wywiadze dla Jastrząb Post

To właśnie te rodzinne więzi, oparte na wzajemnym szacunku i sympatii, były najważniejszym aspektem tej wyjątkowej uroczystości. Zenek Martyniuk, jako ojciec pana młodego i jednocześnie ikona sceny muzycznej, potrafił połączyć obowiązki rodzinne z artystycznymi, zapewniając niezapomniane wrażenia wszystkim obecnym.

Wesele Daniela Martyniuka stanowiło wyjątkową okazję nie tylko do świętowania miłości, ale także do potwierdzenia, że w rodzinie Martyniuków nie ma miejsca na udawane emocje, a każda okazja jest dobrą okazją do świętowania w rytmie disco polo.

Zobacz również: Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście"?! Posłuchaj przedpremiery jako pierwszy!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. WOW! Klaudia Zielińska pokazała mamę! Są do siebie podobne! Co za ruchy!
 2. Premiera: Zenon Martyniuk i Akcent: Nowa Letnia Składanka 2024 - Hity króla disco polo, które musisz usłyszeć
 3. Czy 'Różyczka' TALIPA & PANA MARECZKA pobije popularność 'Bombelka'? Nowy hit disco polo już jest!
 4. To najpiękniejsze małżeństwo disco polo Yoko i Mirage!?! Popularna para zaskoczyła fanów stylizacją!
 5. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!
 6. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
 7. Znana wokalistka disco polo Natalia Top Girls olśniewa na scenie! Ta stylizacja to czysty ogień!
 8. Zespół Juhasi wzrusza nowym hitem! "Podziękowanie dla rodziców" – Idealny utwór na Twoje wesele!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie