2022-01-28T14:55:00+01:00 Zarobili ponad 220 tysięcy w 21 godzin! Rekord w świecie disco polo?! Niebywały sukces DiscoBoys i Klaudii Wielki hit disco polo? "Zarąbisty brunet" to doskonała produkcja, która podbija polski internet! https://disco-polo.info/uploads/news/zarobili-ponad-220-tysiecy-w-21-godzin-rekord-w-swiecie-disco-polo-niebywaly-sukces-discoboys-i-klaudii-zielinskiejjpg.jpg Disco-Polo.info

Zarobili ponad 220 tysięcy w 21 godzin! Rekord w świecie disco polo?! Niebywały sukces DiscoBoys i Klaudii Zielińskiej!


Autor: Goliat, 28 Styczeń 2022  14:55
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Wielki hit disco polo? "Zarąbisty brunet" to doskonała produkcja, która podbija polski internet!

Zarobili ponad 220 tysięcy w 21 godzin! Rekord w świecie disco polo?! Niebywały sukces DiscoBoys i Klaudii Zielińskiej!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Małgorzata Główka w bardzo krótkim topie zachwyca latem – gwiazda disco polo kusi nowymi zdjęciami
  2. Mr. Góral z gorącą premierą „Dejcie mi spokój”. Teledysk pełen wakacyjnych emocji
  3. Ziulik szokuje premierą „Raz, Dwa” – imprezowy klimat i tekst, który wywoła burzę
Reklama

Świat disco polo czekał na taką produkcję? Tak mocnej premiery w branży muzycznej dawno nie było. Za sprawą DiscoBoys, czyli Kamila Kossakowskiego oraz debiutancki w disco polo Klaudii Zielińskiej mamy do czynienia z historycznymi wynikami.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Dożynki Gminno-Parafialne w Kamionce 2025 z koncertami Energy Girls, News, Skaner i Macieja Smolińskiego

W nieco ponad 21 godzin od premiery ich teledysk do coveru piosenki pt. "Zarąbista blondi" został odtworzony ponad 220 tysięcy razy. W ostatnim czasie rzadko, który artysta może pochwalić się tak dobrym wynikiem.

Pierwotna wersja pt. "Zarąbista blondi" w wykonaniu DiscoBoys została bardzo dobrze przyjęta. W przypadku "Zarąbistego bruneta" jest jeszcze lepiej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Dni Żuromina 2025. Andrzej Piaseczny i Milano gwiazdami tegorocznej edycji!

Czy to oznacza, że duet DiscoBoys & Klaudia Zielińska to strzał w dziesiątkę? Wiele na to wskazuje!

Reklama

DISCOBOYS & KLAUDIA ZIELIŃSKA - ZARĄBISTY BRUNET

Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 28 Styczeń 2022  14:55

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Nowator z przedpremierą „Nie mam pytań”. Nowy hit porwie do tańca!
  2. Joanna Narożna pokazała bardzo dużo! Głęboki dekolt w letniej stylizacji rozpalił fanów
  3. Dożynki gminno-parafialne w Sernikach 2025 z koncertem zespołu Power Play, Dox oraz News
  4. Maciek Roteiro odpowiada hejterowi, który od lat atakuje go za pseudonim sceniczny
  5. Festiwal Weselnych Przebojów 2025. Najważniejsze informacje, kto wystąpi, bilety, transmisja w TV
  6. Festiwal Weselnych Przebojów 2025 w Mrągowie! Kto wystąpi?!
  7. Skolim „Co w Tobie jest?” z rekordem popularności – ballada bije kolejne miliony odsłon
  8. Laura w poruszającym utworze „Spotkaliśmy się” pokazuje nową stronę disco
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły