2024-03-09T18:11:00+01:00 Zarobili fortunę? Wiemy jaką kasę przygarnęli Dawid Narożny Piękni i Młodzi oraz Agbe za hit "Ona Poznaj historię niebywałego sukcesu Dawida Narożnego i Agbe w świecie disco polo. Od hitu na YouTube po milionowe zarobki – pełna historia https://disco-polo.info/uploads/news/zarobili-fortune-wiemy-jaka-kase-przygarneli-dawid-narozny-piekni-i-mlodzi-oraz-agbe-za-hit-ona-dziala-na-mnie-jakjpg.jpg Disco-Polo.info

Zarobili fortunę? Wiemy jaką kasę przygarnęli Dawid Narożny Piękni i Młodzi oraz Agbe za hit "Ona działa na mnie jak"


Poznaj historię niebywałego sukcesu Dawida Narożnego i Agbe w świecie disco polo. Od hitu na YouTube po milionowe zarobki – pełna historia

Autor: Adam Begier, 09 Marzec 2024  18:11
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Zarobili fortunę? Wiemy jaką kasę przygarnęli Dawid Narożny Piękni i Młodzi oraz Agbe za hit
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zespół JOBERY zachwyca nowym teledyskiem do 'Kocica'! Zobacz niesamowitą produkcję i gościnny występ legendy disco polo
 2. Top Girls w letniej ofensywie: Nowe teledyski już w czerwcu!
 3. Skolim – Król Latino gwiazdą w Sopocie! Wystąpi w dwóch miejscach na Monciaku i w Operze Leśnej
Reklama

  Disco polo, gatunek muzyczny głęboko zakorzeniony w polskiej kulturze, nie przestaje dostarczać niespodzianek. Ostatnim fenomenem, który elektryzuje branżę, jest teledysk "Ona działa na mnie jak" autorstwa Dawida Narożnego i Agbe. Utwór ten, przekraczając 70 milionów wyświetleń na YouTube, nie tylko zadziwił krytyków i fanów, ale również umocnił pozycję disco polo na rynku muzycznym.

  Sukces tego teledysku jest dowodem na to, że disco polo wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Wyróżniające się efektownymi wizualizacjami, chwytliwą melodią i niezaprzeczalną chemią między artystami, "Ona działa na mnie jak" szybko stało się hitem, o którym mówi się na każdym kroku.

  DISCO POLO: Czy można dobrze zarobić?

  W dobie cyfrowej transformacji rynku muzycznego, platformy streamingowe, takie jak YouTube, stały się dla artystów źródłem istotnych dochodów. W Polsce artysta disco polo może zarobić od 3 do 12 tysięcy złotych za każdy milion wyświetleń swojego teledysku. W przypadku "Ona działa na mnie jak", oznacza to potencjalny zarobek rzędu 120 do prawie 600 tysięcy złotych.

  Oprócz bezpośrednich dochodów z platform cyfrowych, ogromna popularność takich utworów przekłada się na wzrost liczby koncertów i obecności w mediach społecznościowych, co otwiera drzwi do dalszych możliwości zarobkowych i promocyjnych dla artystów.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  W świetle takich osiągnięć jak rekordowe wyświetlenia teledysku Dawida Narożnego i Agbe, pojawia się pytanie o przyszłość gatunku disco polo. Czy możemy spodziewać się dalszych, równie spektakularnych hitów? To pytanie, na które trudno jednoznacznie odpowiedzieć, jednak trend wskazuje, że disco polo nie tylko przetrwa, ale i będzie nadal zaskakiwać.

  Sukces "Ona działa na mnie jak" to wyraźny sygnał, że gatunek ten ma wciąż wiele do zaoferowania zarówno swoim fanom, jak i szerokiemu gronu odbiorców. Gratulacje dla Dawida Narożnego i Agbe są zatem jak najbardziej na miejscu. Czekamy z niecierpliwością na kolejne muzyczne odkrycia, które przyniesie nam świat disco polo!

  Zobacz również: Gwiazda disco polo Justyna Lubas w sukni ślubnej! Zobacz, jak wyglądała Panna młoda w dniu swojego ślubu! | VIDEO

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny x AGBE - Ona działa na mnie jak

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mr. Adi zaskakuje nowym teledyskiem. Kto wystąpi? Jakie tajemnice skrywa? Premiera już 30 maja!
  2. Taką energię mają najlepsi?! Super Koncert gwiazd disco polo Mejk w Miejscowości Linie: Niezapomniana Zabawa!
  3. Cesarz disco polo Sławomir Świerzyński śpiewa hit Skolima pt. „Temperatura”! Wideo podbija Internet!
  4. Greso w letnim klimacie: Gorąca premiera disco polo "Czego pragnę"
  5. Szalona Blondi zaskakuje debiutem "Silna kobieta". Co kryje się za sukcesem tej niezwykłej artystki?
  6. Polsat Hit Festiwal 2024 już 24 i 25 maja w Sopocie! Kto wystąpi? Na scenie m.in. Skolim!
  7. Andre z nowością: "Nasza Kaszubeczka" - Prawdziwe dobre Disco Polo na Lato
  8. Shazza kończy 57 lat! Szokujące wyznania królowej disco polo, które zmienią Twoje zdanie o niej

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie