2015-05-16T21:21:00+02:00 Zapowiedź klipu: Elise – Chcę zmienić to Młoda, pomysłowa, z predyspozycjami na prawdziwą gwiazdę muzyki disco. Taka jest Elise, która kilka miesięcy po udanym debiucie, zaserwuje widzom kolejny klip.   Jej muz https://disco-polo.info/uploads/news/2015/05/elise1.jpg Disco-Polo.info

Zapowiedź klipu: Elise – Chcę zmienić to


Młoda, pomysłowa, z predyspozycjami na prawdziwą gwiazdę muzyki disco. Taka jest Elise, która kilka miesięcy po udanym debiucie, zaserwuje widzom kolejny klip.   Jej muzyczny styl można porównać z brzmieniami prezentowanym przez Beat Magic, c...

Autor: Adam Begier, 16 Maj 2015  21:21
Źródło zdjęć:
Zapowiedź klipu: Elise – Chcę zmienić to
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Kochać można tylko raz" - Gorąca Premiera Romeo
 2. "Moje serce tylko dla Ciebie" - Nowa Romantyczna Ballada od Maczo! W klipie wystąpi żona gwiazdora disco polo!
 3. Nowa produkcja zespołu Classic – zapowiedź muzycznego hitu na lato!
Reklama

Młoda, pomysłowa, z predyspozycjami na prawdziwą gwiazdę muzyki disco. Taka jest Elise, która kilka miesięcy po udanym debiucie, zaserwuje widzom kolejny klip.

 

Jej muzyczny styl można porównać z brzmieniami prezentowanym przez Beat Magic, czy Top One. Elise zdecydowanie bliżej jest do muzyki dance niż tradycyjnego disco polo.

 

Poprzednia produkcja zapewniła jej zielone światło od fanów muzyki disco polo. Teraz czas na premierę nowego klipu do piosenki ,,Chcę zmienić to” i budowanie dalszego zaufania publiki.

 

Z jakim odbiorem spotka się najnowsza produkcja Elise? Premiera klipu w przyszłą sobotę, 23 maja o godz. 10 w programie ,,VIPO Disco Polo Hity” na antenie Polo TV. Tymczasem oglądajcie zapowiedź.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. "Ściemy i Dramy" - Daria Włodkowska nowa gwiazda na polskiej scenie Disco Polo!
 2. "Baila" podbija polską scenę muzyki tanecznej! Oskaro zyskuje fanów dzięki nowemu hitowi!
 3. Najlepszy duet roku? Cleo i Skolim na szczycie! "Dziewczyno piękna" podbija internet, osiągając niewiarygodne wyniki.
 4. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
 5. Blondi w nowej odsłonie! Nie uwierzysz, co wokalistka disco polo zrobiła z klasykiem "Środa Czwartek"!
 6. Utalentowana wokalistka disco polo Racisova dała czadu na Juwenaliach! Był ogień! Zobacz materiał!
 7. Nie uwierzysz! Zenon Martyniuk zdradził się z nowym utworem dla Jagiellonii Białystok! "piosenka o miłości kibiców do klubu"
 8. Wielki przebój "Bania u Cygana"podbija na nowo sieć! Wszystko dzięki producentom Thrill i Hazel. To będzie przebój lata?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie