Reklama


Reklama

Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!

2020-10-14T07:20:00+02:00 Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazdor-disco-polo-wygral-walke-z-choroba-po-dwoch-tygodniach-walki-1602625153.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/robert_klatt/
Reklama


Życie gwiazd

Plany krzyżują się wyjątkowo niekorzystnie, gdy w grę wchodzi zaburzenie stabilności zdrowotnej. Gwiazdor disco polo zachorował na zapalenie płuc

Reklama

Świat i gwiazdy disco polo, to nie tylko wielkie wydarzenia muzyczne, premiery, czy tętniące życiem social media. Czasem to także nieco bardziej czarne, życiowe scenariusze. Nie zawsze wszystko idzie po myśli artystów.

Zobacz również: Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!

Plany krzyżują się wyjątkowo niekorzystnie, gdy w grę wchodzi zaburzenie stabilności zdrowotnej. Już Jan Kochanowski w swojej twórczości, doceniał szlachetność odpowiedniej fizycznej kondycji. Dla artystów świata disco, zdrowie także ma kluczowe znaczenie.

Przekonał się o tym ostatnio jeden z najwybitniejszych przedstawicieli naszej branży, żywa legenda muzyki rozrywkowej -Robert Klatt. Z jego wpisu w sieci, dowiedzieliśmy się, że przez dwa tygodnie chorował na zapalenie płuc, co wstrzymało wszelkie plany zawodowe doświadczonego artysty.

„Po dwóch #tygodniach walki z zapaleniem płuc wracam do pracy”, napisał piosenkarz i instrumentalista, zdradzając fanom wieści o swoich zdrowotnych problemach, które na szczęście już za nim.

Gwiazdor dorzucił do wypowiedzi również kilka hasztagów, którymi zachęcał fanów do dbania o siebie i o swoją odporność. A Wy macie jakieś sposoby na utrzymanie przy dobrym zdrowiu?

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) zszokowany po wejściu do hotelowego pokoju! To co zobaczył zapamięta do końca życia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Kontrowersyjny materiał disco polo zagwarantował gwieździe ogromny sukces! Utwór jest hitem w sieci!
  2. Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!
  3. Gwiazda muzyki disco polo w zmysłowej bieliźnie! Ten model hitem jesieni?! Zobaczcie jak podkreśla biust!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.