Reklama
Polecamy


Reklama

Zanoza podbije rynek międzynarodowy? Wadf Unites Us – ZAPOWIEDŹ!

2018-02-23T14:49:00+01:00 Zanoza podbije rynek międzynarodowy? Wadf Unites Us – ZAPOWIEDŹ! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/zanoza-podbije-rynek-miedzynarodowy-wadf-unites-us-zapowiedz-1519233874.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo znana w Polsce Artystka podbije rynek międzynarodowy. Dlaczego? Przeczytajcie.

Reklama

„Wadf Unites Us” to tytuł najnowszej i zarówno międzynarodowej produkcji muzycznej Zanozy, do której w ostatnim czasie realizowano zdjęcia. W teledysku brało udział kilkadziesiąt tancerzy ze Szkoły Tańca ASTRA ze Szczecina, gdzie też realizowano nagrania. ZaNoZa wcieliła się w tancerkę hip-hopu i jak sama mówi piosenka powstała po to, by promować różne style tańca.

Muzykę i tekst piosenki napisała sama wokalistka, a opracowanie muzyczne wykonał Emil Jeleń. Premiera teledysku będzie miała miejsce 9 marca w Moskwie podczas Mistrzostw Europy w tańcu federacji WADF. Warto nadmienić że videoclip będzie prezentowany na telebimach we wszystkich najważniejszych wydarzeniach tanecznych na całym świecie organizowanych przez federację WADF, co dla Artystki jest dużym sukcesem! Za produkcję teledysku odpowiada ekipa naszych przyjaciół z RakoczyFilm, także z pewnością będzie to produkcja na szóstkę!

Poniżej nagranie making of, do którego obejrzenia gorąco zachęcamy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Historia wielkiej miłości zamknięta w nowości disco polo od ŻbiQ!
  2. Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!
  3. Taneczna nowość od Diadem zwala z nóg! To prawdziwy majstersztyk!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.