2018-05-21T10:33:00+02:00 „Kanikuły”… w 2018 roku! Bajeczna wersja dostępna! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/kanikuly-w-2018-roku-bajeczna-wersja-dostepna-1526848537.jpg

„Kanikuły”… w 2018 roku! Bajeczna wersja dostępna!

Redakcja , 21 Maj 2018  10:33

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
„Kanikuły”… w 2018 roku! Bajeczna wersja dostępna!
Źródło zdjęć:
Reklama

Legendarny utwór kolejny już raz doczekał się odświeżenia! Tym razem podjął się go producent Toca Bass. Oceńcie jak wyszło!

Reklama

Kanikuły… któż z nas nie kojarzy tego utworu? Najczęściej wiązany z zespołem Bum doczekał się wielu coverów. ZaNoZa to jedna z wokalistek, która podjęła się tego zadania i tak w 2011 mogliśmy uraczyć słuch wydanym przez nią coverem. Minęło kilka lat, a ZaNoZa swojej sympatii do tego utworu nie porzuciła. Na YouTube ukazała się tegoroczna wersja utworu, której wyprodukowania podjął się producent znany pod pseudonimem Toca Bass. To znany w branży disco producent, który odpowiada np. za produkcję „Tego chcesz” od Camasutry.

„Kanikuły” z 2018 roku to sentymentalny powrót do przeszłości połączony z klubowym brzmieniem który z pewnością porwie do tańca wielu miłośników takich klimatów. Skoczna aranżacja w połączeniu z wokalem Leny Kwiatkowskiej to prawdziwe muzyczne cudo! Gratulujemy wspaniałego dzieła!

Poniżej znajdziecie pierwszy z coverów ZaNoZy, wersję najnowszą oraz wspomnianą wersję od zespołu Bum. Która wersja podoba Wam się najbardziej?

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  2. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!
  3. Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli
  4. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  5. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  6. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami