2023-10-31T19:25:00+01:00 "Zakochałam się" w nowej odsłonie – ta wersja podbije taneczne parkiety! Nowa wersja hitu "Zakochałam się" Agnieszki Brysiak. Remix Fair Play łączy nuty klubowe z tanecznym rytmem. Posłuchaj teraz! https://disco-polo.info/uploads/news/zakochalam-sie-w-nowej-odslonie---ta-wersja-podbije-taneczne-parkietyjpg.jpg

"Zakochałam się" w nowej odsłonie – ta wersja podbije taneczne parkiety!

Autor: Adam Begier , 31 Październik 2023  19:25
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowa wersja hitu "Zakochałam się" Agnieszki Brysiak. Remix Fair Play łączy nuty klubowe z tanecznym rytmem. Posłuchaj teraz!Reklama

Jesień to czas zmian, a w świecie disco polo zmiany są bardziej widoczne i słyszalne niż kiedykolwiek. Ostatni miesiąc przyniósł nam niesamowite muzyczne wydarzenie. Agnieszka Brysiak, znana również jako Agbe, wypuściła swój nowy singiel "Zakochałam się". Ta romantyczna ballada błyskawicznie zdobyła serca fanów, osiągając ponad 600 tysięcy odtworzeń w krótkim czasie. Ale to nie koniec niespodzianek.

Nowa wersja utworu przynosi nam zupełnie nowe wrażenia. Wersja remixowana przez Fair Play dodaje piosence klubowego brzmienia, a jednocześnie zachowuje jej taneczny charakter. To połączenie sprawia, że kawałek staje się idealnym towarzyszem zarówno na parkiecie klubowym, jak i na domowej imprezie.

Za remix odpowiada znany w branży muzycznej Fair Play. Jego dotychczasowe produkcje i remixy zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Dzięki swojemu unikalnemu podejściu do muzyki, Fair Play potrafi przekształcić każdy utwór w coś świeżego i innowacyjnego, jednocześnie dbając o zachowanie oryginalnego ducha piosenki.

To, co zrobił z "Zakochałam się", to kolejny dowód na jego niezwykły talent. Remix nie tylko odświeża utwór, ale dodaje mu nowego wymiaru, sprawiając, że chcemy go słuchać na nowo, z jeszcze większym zainteresowaniem.

"Zakochałam się" w wersji klubowej to idealne połączenie głosu Agbe i muzycznego geniuszu Fair Play. Jest to propozycja dla tych, którzy kochają disco polo, ale jednocześnie szukają czegoś świeżego i nowoczesnego. Zachęcamy do posłuchania tej niesamowitej premiery i pozwolenia sobie na chwilę tanecznego szaleństwa!

Reklama

AGBE - Zakochałam się (FAIR PLAY REMIX)

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Masters i Skalar US wyróżnieni! Wielka nagrodę za singiel pt. 'A My Jeszcze Mamy Czas'
  2. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  3. Kiedy Koncert Disco Polo? Lista wydarzeń!
  4. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  5. "Adrenalina" - Patryk Kuryłek i Shock w Nowym Hicie z Igą Kozińską
  6. Przejdą Ci ciarki! Zobaczcie występ Agbe w Y Club! Ten hit zna cała Polska | VIDEO
  7. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!
  8. To koniec disco polo? Rewolucja w Telewizji Polskiej: Nowy Dyrektor odkrywa nieprawidłowości i zapowiada zmiany!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie