Reklama
Polecamy


Reklama

Za „Piękne chwile” wokalista disco polo został skazany?!

2019-08-28T07:30:00+02:00 Za „Piękne chwile” wokalista disco polo został skazany?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/za-piekne-chwile-wokalista-disco-polo-zostal-skazany-1566931434.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Trzeba stwierdzić, że wokalista z góry tworząc takie piosenki, jest skazany na niemały sukces.

Reklama

Szykuje się konkretna nowość od przystojnego wokalisty disco polo! Łukasz Gesek już nie raz udowodnił, że stać go na wiele.

Zobacz również: Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!

W świecie disco polo artysta słynie za takich przebojów, jak „Mała kokietka” , „Na koncercie w dyskotece” , „Najpiękniejsza” , „Dziewczyna w bikini” czy też „Daj mi swoje usta”.

Wokalista jest charakterystycznym wykonawcą, gdyż jego muzyka różni się dość mocno na tle pozostałych propozycji, jakie ukazują się na rynku disco polo.

Przede wszystkim twórczość Łukasza jest konkretnie ubarwiona klubowymi brzmieniami. Ponadto artysta ma kawałki, które są w stanie rozkochać w sobie najbardziej wymagającego fana muzyki tanecznej.

Wszystko wskazuje na to, że „Piękne chwile” również będą hitem. Trzeba stwierdzić, że wokalista z góry tworząc takie piosenki, jest skazany na niemały sukces.

Kawałek, do którego już niebawem ukaże się premiera teledysku, zapewne będzie można w niedalekiej przyszłości posłuchać w radiu.

Zobacz również: Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

Myślicie, że Łukasz nagra płytę, która trafi do serc nie tylko fanek, ale również fanów?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  2. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  3. Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.