Reklama
Polecamy


Reklama

Wywiad: Mig, „Słodka wariatka” i wielki sukces po raz kolejny

2015-06-06T13:49:39+02:00 Wywiad: Mig, „Słodka wariatka” i wielki sukces po raz kolejny https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/06/MIG_wywiad.jpg

ReklamaReklama


Wywiad

Zespół MIG to jeden z najbardziej rozchwytywanych zespołów przez fanów muzyki tanecznej. Nie inaczej było też podczas pierwszej edycji Przebojowej Majówki w Stężycy. Publiczność wręcz szalała pod sceną w rytm ich największych przebojów.   Nam...

Reklama

Zespół MIG to jeden z najbardziej rozchwytywanych zespołów przez fanów muzyki tanecznej. Nie inaczej było też podczas pierwszej edycji Przebojowej Majówki w Stężycy. Publiczność wręcz szalała pod sceną w rytm ich największych przebojów.

 

Nam udało się złapać rodzeństwo Gwiazdowskich tuż przed ich wyjazdem po udanym koncercie. Zapytaliśmy o wrażenia, nowy utwór „Słodka wariatka” oraz wakacyjne plany.

 

Zobaczcie zespół MIG dla portalu disco-polo.info:

 

Posłuchaj nowego hitu od zespołu MIG:

 

Mig – Słodka wariatka

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. HOT! Popularna gwiazda disco polo w objęciach dwóch półnagich mężczyzn! Szokująca fotografia!
  2. Wielki przebój Dawida Narożnego w nowej odsłonie! Cała Polska pokocha tą wersję!
  3. Szalenie taneczna nowość disco polo już podbija internet! Pablo numerem jeden?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.