Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-15T09:50:00+02:00 Wystawność i przepych! Gwiazdy disco polo na tle prawdziwego złota! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/gorace-kobiety-duzo-zlota-i-coco-boyss-to-bedzie-najgrubsza-premiera-tego-roku-1594760334.jpg
Reklama

Wystawność i przepych! Gwiazdy disco polo na tle prawdziwego złota!

Redakcja , 15 Lipiec 2020  09:50
Wystawność i przepych! Gwiazdy disco polo na tle prawdziwego złota!
Źródło zdjęć: Stykky Media
Reklama

Na imprezie z Coco Boyss na pewno nie zabraknie wódy i koksu, a tego lata w klubach nie można będzie pominąć tego gorącego numeru

Reklama

Lada moment będziemy mogli zobaczyć najnowszy teledysk grupy Coco Boyss, która dynamicznie zyskuje popularność. Pojedyncze ujęcia z planu zdjęciowego, które co jakiś czas pojawiają się na fanpage’u gwiazdy, świadczą tylko o tym, że chłopaki mają się czym pochwalić. Jeszcze przed premierą możemy się przekonać, że będzie się działo!

Zobacz również: Fani licytują kolację z najpiękniejszymi dziewczynami z Top Girls. W grę wchodzi zdrowie i życie Polaków

Atmosferę wokół długo wyczekiwanego klipu podkręca krótki teaser, który niedawno pojawił się w sieci. Złota aranżacja wskazuje, że to będzie naprawdę gruba premiera. Wystawność i przepych to dowód na to, że Coco Boyss zaczyna na bogato!

Teaser pokazuje, że wykonawcy wraz z grupą filmową zadbali o każdy szczegół. Dopracowana scenografia, piękne kobiety, wybuchowa historia, a wszystko to na tle prawdziwego złota! Zapowiedź daje gwarancję, że chłopaki wchodzą z pompą i na pewno nie będą zwalniać. Czego jeszcze możemy się po nich spodziewać?

Wszystko wskazuje na to, że przed nami być może najciekawsza premiera tego lata. Na imprezie z Coco Boyss na pewno nie zabraknie wódy i koksu, a tego lata w klubach nie można będzie pominąć tego gorącego numeru. Udało nam się ustalić, że klip został wyprodukowany przez grupę Stykky Media, która co rusz zaskakuje nas tłem do kolejnych muzycznych hitów.

Piszecie się na to?

Zobacz również: Hot news! Duet roku?! Oficjalnie Ronnie Ferrari i MiłyPan we wspólnej produkcji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Najgorętsze zdjęcie w historii disco polo. Piersi Magdy Narożnej w pełnej krasie!
  2. Capitan Folk podbije rynek disco polo?! Ta premiera nawołuje do zabawy!
  3. Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny w duecie z córką, śpiewają hity Pięknych i Młodych! Posłuchajcie pełnej wersji!
  4. Hot news! Duet roku?! Oficjalnie Ronnie Ferrari i MiłyPan we wspólnej produkcji!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej