Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-17T17:45:00+01:00 Wyjątkowe chwile w życiu Dawida Narożnego! Tak artysta buduje znakomitą więź z synem! https://disco-polo.info/uploads/news/co-za-widok-dawid-narozny-przylapany-w-ojcowskiej-pozie-tylko-twardziele-nie-zaplaczajpg.jpg
Reklama

Wyjątkowe chwile w życiu Dawida Narożnego! Tak artysta buduje znakomitą więź z synem!

Redakcja , 17 Grudzień 2020  17:45
Wyjątkowe chwile w życiu Dawida Narożnego! Tak artysta buduje znakomitą więź z synem!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama

Obrazek rozczuli nawet największego twardziela! Widząc publikowane zdjęcie, nie sposób powstrzymać zachwytu nad wzorową, rodzicielską postawą wokalisty

Reklama

Dla twórców disco polo, wartości rodzinne, to fundament ich prywatnego życia. Chociaż to muzyka gra w ich sercach najgłośniej, to jednak jej ton wybrzmiewa w rytm wystukany przez najbliższych.

Zobacz również: Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia

Na profilach społecznościowych artystów, pojawia się bardzo dużo publikacji, na których to właśnie domownicy odgrywają główne role. Jednym z gwiazdorów, który nie kryje swojego przywiązania do ukochanej partnerki, córki i niedawno narodzonego synka, jest Dawid Narożny. Jego życie odmieniło się od kiedy pojawił się w nim mały Marcel. Do sieci trafiła próbka ojcowskiej miłości Dawida, udostępniona przez jego partnerkę Joannę.

Na fotografii świeżo upieczony tatuś słodko śpi przy maleńkim synku! Obrazek rozczuli nawet największego twardziela! Widząc publikowane zdjęcie, nie sposób powstrzymać zachwytu nad wzorową, rodzicielską postawą wokalisty.

Rodzice troskliwie opiekują się maleństwem, które uczestniczy w każdym momencie ich życia. Widać gołym okiem, że artyście prawdziwe szczęście daje trwanie wśród najbliższych.

Zwykłe pozornie chwile, stają się najwspanialszym wspomnieniem, które niosą sporo radości także fanom sympatycznej rodziny. Odbiorcy z wielką ochotą obserwują życie gwiazd i nieustannie im kibicują!

Wy też trzymacie kciuki za Dawida i jego domową ekipę?

Zobacz również: Robi się bardzo ciekawie! Popularna grupa disco polo zdradziła plany zawodowe! Internauci już zacierają ręce!

Reklama
Zobacz materiał wideo: Co za widok! Dawid Narożny przyłapany w ojcowskiej pozie!
Reklama
Zobacz teledysk: Dawid Narożny - Pasujemy Do Siebie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Robi się bardzo ciekawie! Popularna grupa disco polo zdradziła plany zawodowe! Internauci już zacierają ręce!
  2. Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!
  3. Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności
  4. Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Jeszcze raz' już dostępna!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej