2020-12-17T17:45:00+01:00 Wyjątkowe chwile w życiu Dawida Narożnego! Tak artysta buduje znakomitą więź z synem! https://disco-polo.info/uploads/news/co-za-widok-dawid-narozny-przylapany-w-ojcowskiej-pozie-tylko-twardziele-nie-zaplaczajpg.jpg

Wyjątkowe chwile w życiu Dawida Narożnego! Tak artysta buduje znakomitą więź z synem!

Redakcja , 17 Grudzień 2020  17:45
Wyjątkowe chwile w życiu Dawida Narożnego! Tak artysta buduje znakomitą więź z synem!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/

Obrazek rozczuli nawet największego twardziela! Widząc publikowane zdjęcie, nie sposób powstrzymać zachwytu nad wzorową, rodzicielską postawą wokalisty


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Dla twórców disco polo, wartości rodzinne, to fundament ich prywatnego życia. Chociaż to muzyka gra w ich sercach najgłośniej, to jednak jej ton wybrzmiewa w rytm wystukany przez najbliższych.

Zobacz również: Genialne trio Bogdan Borowski, MiłyPan i Defis zgarnęli za wspólną piosenkę już 10 milionów! Utwór pod tytułem 'Jeszcze raz' bije rekordy oglądalności!

Na profilach społecznościowych artystów, pojawia się bardzo dużo publikacji, na których to właśnie domownicy odgrywają główne role. Jednym z gwiazdorów, który nie kryje swojego przywiązania do ukochanej partnerki, córki i niedawno narodzonego synka, jest Dawid Narożny. Jego życie odmieniło się od kiedy pojawił się w nim mały Marcel. Do sieci trafiła próbka ojcowskiej miłości Dawida, udostępniona przez jego partnerkę Joannę.

Na fotografii świeżo upieczony tatuś słodko śpi przy maleńkim synku! Obrazek rozczuli nawet największego twardziela! Widząc publikowane zdjęcie, nie sposób powstrzymać zachwytu nad wzorową, rodzicielską postawą wokalisty.

Rodzice troskliwie opiekują się maleństwem, które uczestniczy w każdym momencie ich życia. Widać gołym okiem, że artyście prawdziwe szczęście daje trwanie wśród najbliższych.

Zwykłe pozornie chwile, stają się najwspanialszym wspomnieniem, które niosą sporo radości także fanom sympatycznej rodziny. Odbiorcy z wielką ochotą obserwują życie gwiazd i nieustannie im kibicują!

Wy też trzymacie kciuki za Dawida i jego domową ekipę?

Zobacz również: Panowie z duetu Long i Junior przyłapani w modnym sklepie! Gwiazdorzy disco polo polowali na wyprzedaże?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Dawid Narożny - Pasujemy Do Siebie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  2. Cudowna gwiazdeczka disco polo pokazała zmysłowe zdjęcie! Artystka kusi głębokim dekoltem!
  3. Hitowy album legendarnej gwiazdy disco polo - Marcina Siegieńczuka -dostępny zupełnie za darmo!
  4. Sylwek Gazda – Power Play pokazał zdjęcie z ukochaną żoną! To najbardziej zakochana para disco polo?
  5. Genialne trio Bogdan Borowski, MiłyPan i Defis zgarnęli za wspólną piosenkę już 10 milionów! Utwór pod tytułem 'Jeszcze raz' bije rekordy oglądalności!
  6. Hitowy utwór disco polo doczekał się nowej wersji! Klubowa odsłona przeboju 'Jeszcze raz' ma szansę przebić oryginał?!
  7. Śliczna gwiazda zespołu Top Girls - Kasia pokazała gorące zdjęcia! Uwagę zwracają zgrabne nogi artystki disco polo!
  8. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami