2023-04-23T21:46:00+02:00 Wyjątkowa premiera! PO PROSTU ON - Kwiat Paproci! Gwiazdor disco polo w zupełnie innym klimacie! Gwiazdor disco polo postanowił zrealizować swoje marzenie o nagraniu utworu w klimacie rockowo-popowym. Utwór "Kwiat Paproci" stał się inspiracją do stworzenia proj https://disco-polo.info/uploads/news/wyjatkowa-premiera-po-prostu-on---kwiat-paproci-gwiazdor-disco-polo-w-zupelnie-innym-klimaciepng.png

Wyjątkowa premiera! PO PROSTU ON - Kwiat Paproci! Gwiazdor disco polo w zupełnie innym klimacie!

Autor: Adam Begier , 23 Kwiecień 2023  21:46
Wyjątkowa premiera! PO PROSTU ON - Kwiat Paproci! Gwiazdor disco polo w zupełnie innym klimacie!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Gwiazdor disco polo postanowił zrealizować swoje marzenie o nagraniu utworu w klimacie rockowo-popowym. Utwór "Kwiat Paproci" stał się inspiracją do stworzenia projektu "PO PROSTU ON".

Reklama

  Reklama

  Muzyczny świat w Polsce jest bardzo zróżnicowany i pełen artystów z różnych gatunków muzycznych. Jednym z nich jest znany gwiazdor disco polo, który postanowił wyjść ze swojej strefy komfortu i stworzyć coś zupełnie innego. Mariusz Gralak Marzył o nagraniu utworu w klimacie rockowo-popowym i w końcu udało mu się zrealizować swój cel. Oto historia powstania utworu "Kwiat Paproci" oraz projektu "PO PROSTU ON".

  Początki projektu PO PROSTU ON

  Od zawsze muzyka była ważną częścią życia gwiazdora disco polo. Koncerty, kontakt z publicznością oraz fenomenalny zespół SELFIE, który współtworzy z Łukaszem to nieodłączna cześć jego życia. Jednak w głębi serca zawsze marzył o czymś innym, o czymś co pozwoliłoby mu wyjść poza swoją dotychczasową twórczość. Postanowił skontaktować się z warszawskim producentem muzycznym Mike Johnsonem, aby zrealizować swoje marzenie.

  Reklama

  Wizyta w studio Mike'a Jonhsona okazała się strzałem w dziesiątkę. Po nagraniu wokali do utworu "Kwiat Paproci", Mariusz Gralak wiedział, że stworzył coś wyjątkowego. Utwór został napisany w klimacie rockowo-popowym i opowiada o mitycznym poszukiwaniu kwiatu paproci podczas Nocy Kupały, która jest tradycją w jego stronach. Był to dla niego bardzo osobisty projekt, który w końcu mógł zrealizować.

  Za nagranie teledysku odpowiadała jedna z najlepszych firm w tej branży - PN Media. Na planie klipu, który został nagrany w włocławskim Pałacu Bursztynowym, gwiazdor disco polo bawił się wraz z grupą utalentowanych i doświadczonych muzyków włocławskich. Na koniec nagrań każdy z nich czekał już z niecierpliwością na efekt finalny tych zdjęć.

  Premiera utworu Kwiat Paproci

  Po udostępnieniu teledysku do utworu "Kwiat Paproci", projekt zyskał wiele pozytywnych opinii. Ludzie docenili odwagę gwiazdora disco polo, który postanowił spróbować czegoś zupełnie nowego. Pojawiały się także zapytania o koncerty, co spowodowało, że gwiazdor disco polo nie rezygnuje z tworzenia formacji SELFIE, która jest dla niego bardzo ważna. Wspólnie z Łukaszem planują wydanie pięciu nowych utworów, które z pewnością zyskają uznanie wśród fanów.

  Reklama

  Po premierze utworu "Kwiat Paproci" fani gwiazdora disco polo byli bardzo pozytywnie zaskoczeni. Utwór, który w zupełności różni się od dotychczasowej twórczości, zyskał uznanie wśród fanów rocka i popu. Wiele osób zwróciło uwagę na odwagę artysty, który postanowił wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować czegoś nowego. Gwiazdor disco polo zyskał uznanie jako artysta, który nie boi się eksperymentować i szukać nowych inspiracji.

  Posłuchajcie dość nietypowej, ale niezwykłe produkcji! 


  Polecamy
  BLONDI - TANIE GIERKI

  Matt Palmer - Różowe Versace  Przeczytaj również:
  1. Raider podbije świat disco polo?! Nowość "A wieczorem" to będzie strzał w dziesiątkę?!
  2. Nie Do Wiary! Sławomir i Kajra Zdradzają, Ile Milionów Mają na Koncie! Szokujący Dowód Ich Sukcesu!
  3. Mr Sebii rozgrzał serca fanów na Disco Mazovia 2023 w Mościbrodach! Zobaczcie nagranie!
  4. Oto dlaczego emerytura Zenka Martyniuka ZSZOKOWAŁA całą Polskę! Sprawdź, ile dostanie król disco polo!
  5. Arek Kopaczewski przedstawia "Nie obiecuje Ci" - Kolejny przebój na horyzoncie disco polo? Zobacz przedpremierę
  6. Eksplozja Energii na Scenie! Zobaczcie, Co Szpilki Wyprawiały na Koncercie w Obrazowie
  7. Skolim & Marcin Miller w emocjonalnym wykonaniu "Dumki na dwa serca"! Zobaczcie jak im poszło!
  8. "Filmowe role" - nowa gorąca premiera od zespołu Mig! To najlepsza nowość od rodzeństwa Gwiazdowskich?
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

  Ostatnio dodane
  Twórz portal razem z nami
  O portalu Disco-Polo.info

  Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

  Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

  Social Media

  Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

  Wydawcą portalu jest: Adam Begier
  Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

  Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA