Reklama
Polecamy


Reklama

Wszystkiego co Najlepsze dla Klaudii (Claudi) | Sto Lat!

2017-12-27T18:48:00+01:00 Wszystkiego co Najlepsze dla Klaudii (Claudi) | Sto Lat! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/wszystkiego-co-najlepsze-dla-klaudii-claudi-sto-lat-1514390150.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / własne
Reklama


Życie gwiazd

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Klaudia Kołodziejczyk z grupy Claudi. Jako ekipa redakcji życzymy artystce wszystkiego co Najpiękniejsze.A wy?

Reklama

Nie tylko piękna, ale również utalentowana! Nasza dzisiejsza jubilatka to bardzo przebojowa liderka i wokalista działającej od pewnego czasu formacji Claudi. Artystka to twórczyni takich produkcji jak m.in. „Gorąco”, „Chcę być Twoim skarbem”, „Daj mi tę noc”, „Bądź ze mną na zawsze” oraz jednej z najnowszych propozycji pt. „Lubię marzyć”.

Dzisiaj tj. 27 grudnia Klaudia Kołodziejczyk obchodzi swoje urodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Claudi Wszystkiego Najlepszego! Szczęścia, uśmiechu, wytrwałości oraz zdrowia.

Niech Twoja pozytywna energia nigdy Cię nie opuszcza! Ponadto życzymy dalszych sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie wokalistce? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Claudi.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wzruszająca piosenka disco polo już podbija internet. Utwór zdobywa serca wszystkich fanów.
  2. Trzy piekielnie seksowne wokalistki disco polo pokazały klasę na wielkiej scenie!
  3. Czuły gest Zenka Martyniuka! Król disco polo uszczęśliwił swoją żonę Danusię!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.