2020-01-09T18:29:00+01:00 Wokalistki disco polo poszły na całość! Nie będzie zbędnej gry słów https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/wokalistki-disco-polo-poszly-na-calosc-nie-bedzie-zbednej-gry-slow-1578589573.jpg

Wokalistki disco polo poszły na całość! Nie będzie zbędnej gry słów

Redakcja , 09 Styczeń 2020  18:29
Wokalistki disco polo poszły na całość! Nie będzie zbędnej gry słów
Źródło zdjęć: materiały prasowe facebook.com/ZespolTopGirls/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wokalistki pokazały pazurki. Angelika Żmijewska, Justyna Lubas i Paula Karpowicz są żywym wulkanem energii

Reklama

Będzie nowa bomba od Top Girls! Przepiękne wokalistki disco polo zdradziły informację o nadchodzącej nowości. Nie zabraknie energii, seksapilu, wdzięku i akcji, która przyprawi was o dreszcze.

Zobacz również: Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!

Top Girls poszły na całość. Nie będzie zbędnej gry słów. Wokalistki pokazały pazurki. Angelika Żmijewska, Justyna Lubas i Paula Karpowicz są żywym wulkanem energii. Słyną w świecie disco polo ze swoich rewelacyjnych stylizacji scenicznych, a także flow, które udziela się wszystkim uczestnikom i niezwykłym głosom.

W połączeniu tworzą siłę, która jest nierozerwalna. Na koncie mają właściwie same przeboje, którymi dumnie podbijają największe stacje radiowe, jak i telewizyjne. Do tych najbardziej popularnych i lubianych należą zdecydowanie „Mleczko” , „Nie jestem taka” , „Zakochana” czy też „Co w sercu masz”. Do ich repertuaru dołączy lada moment kawałek zatytułowany „Pod osłoną nocy”. Po próbie selekcji, jaką dokonają niezastąpieni fani okaże się, czy piosenka zostanie okrzyknięta hitem i rozkocha w sobie miliony fanów muzyki tanecznej.

Utwór będzie mieć oficjalną premierę dzień przed walentynkami. Myślicie, że będzie opowiadać o szczęśliwej miłości, czy może jednak dziewczyny tym razem poszły nieco na opak i przytoczą zawód miłosny?

Zobacz również: Zespół Classic przypomniał znany biesiadny hit! Fani disco polo pod wrażeniem! Artyści podbijają internet!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera grupy Iskar! Nowość pt. 'Niepamięć' stanie się wielkim hitem lata?!
  2. Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'
  3. Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!
  4. Angelika Żmijewska - Top Girls zachwyciła w krótkiej mini! Długie nogi gwiazdy disco polo wywołały lawinę komentarzy w sieci!
  5. Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!
  6. Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami